Chcesz zmienić pracę/zawód

Może jesteś osobą, która pracuje w korporacji lub mniejszej firmie, ale w pewnym momencie poczuła, że przyszedł czas na zmianę. Może nie czujesz się komfortowo na obecnym stanowisku, a współpracownicy doprowadzają cię do furii. Do tego nie możesz liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół, a twoje dylematy czy rozterki są bagatelizowane.
W takich sytuacjach rozmowa z coachem z dużym doświadczeniem biznesowym może pomóc odnaleźć właściwą ścieżkę zawodową. Nie oceniam, lecz pomagam klientowi znaleźć odpowiedź na pytanie, czy chęć zmiany jest spowodowana przejściowym zniechęceniem, czy też głęboką wewnętrzną potrzebą zmiany. W drugim przypadku wspieram klienta w budowaniu nowej ścieżki kariery zawodowej.

Jesteś mamą powracającą do pracy

Twoja pociecha staje się samodzielną istotą i może śmiało iść do żłobka lub przedszkola. Nadszedł czas, by pomyśleć o sobie. Nie jesteś pewna co Cię spotka po powrocie do pracy i obawiasz się zwolnienia lub degradacji. A może chciałabyś spróbować czegoś nowego po przerwie zawodowej, ale boisz się, że nie masz czasu ani pieniędzy na inwestycję w siebie.
Może to dobra okazja, żeby przemyśleć Twoją dalszą karierę. Jak ułożyć życie gdy wrócisz do pracy? A może boisz się, że nie będziesz miała czasu dla rodziny. Na te i inne pytania pomogę ci odpowiedzieć w czasie sesji coachingowych.
Dzięki pracy ze mną odkryjesz swoje talenty w celu określenia i znalezienia wymarzonej pracy. Zorganizujesz życie po nowemu po powrocie do pracy i utrzymasz prawidłowe relacje z rodziną i otoczeniem.

Stoisz przed wyborem zawodu

Skończyłeś(aś) edukację, ale mimo to nie wiesz co chcesz w życiu robić. Marzysz o rozwojowej, dobrze płatnej pracy. W związku z tym pojawiają się w Twojej głowie pytanie czy wybrane studia są zgodne z tym co chciałbyś robić.
A może kierunek studiów został narzucony przez rodziców, a ty nie wiesz jak z tej sytuacji wybrnąć.
Mam dla ciebie propozycję. Możemy wspólnie popracować nad Twoim rozwojem. Odkryjemy talenty, które współgrają z Twoją osobowością, określimy w jakich zawodach można je wykorzystać, ustalimy jakie umiejętności musisz jeszcze nabyć, żeby znaleźć pracę w której się zrealizujesz.