fbpx

5 dniowe Szkolenie online

Wzmocnij Pewność Siebie
i Asertywność

Dołącz do wyzwania i poznaj 5 filarów wzmacniania wewnętrznej siły i asertywności, aby nauczyć się jak stawiać granice w komunikacji z innymi bez poczucia winy i realizować skutecznie swoje cele

⏰ Warsztaty startują online 16-20 września 2024 r.

Asertywność w pracy i w życiu

PRZYPADKOWE DZIAŁANIA TO PUŁAPKA

Często zdarza się, że brak odwagi do wyrażania swoich wartości prowadzi do życia bez granic, gdzie pozwalamy innym krytykować nas i wpędzać w poczucie winy.

W dzisiejszych czasach, życie jest pełne gonienia za bieżączką dnia codziennego, a my zapominamy zastanowić się nad naszymi prawdziwymi potrzebami oraz kim naprawdę jesteśmy.

Na tych warsztatach zapomnisz o gotowych schematach i zyskasz narzędzia do odkrycia odpowiedzi w sobie.

Nauczysz się, jak być asertywnym, co zapewni Ci pewność siebie i możliwość stania po swojej stronie.

Tylko poprzez rozwinięcie pewności siebie i asertywności możemy dążyć do realizacji naszego życia na własnych warunkach, nie czując się winni i z pełnym szacunkiem dla naszych praw i praw innych osób.

Jeśli masz dość bycia popychadłem, niezrozumianym, i masz problem z przyjmowaniem komplementów, to nasz warsztat jest dla Ciebie wyzwaniem, którego nie możesz przegapić!

Stawianie granic w postawie asertywnej jest kluczem do wzmacniania wewnętrznej siły

Dlatego zapraszam Cię na niezwykły 5-dniowy warsztat, na którym

Określisz fundamenty

twojego funkcjonowania w życiu osobistym i zawodowym, aby zyskać jasność decyzjii móc jasno komunikować to, na czym ci zależy

Nauczysz się akceptacji siebie

Już nigdy więcej nie stracisz szacunku do siebie tylko po to, aby pomóc innym. Nie będziesz czuła się wykorzystywana.

Wyzwolisz moce

zdiagnozujesz swoje mocne strony i osiągnięcia, by przejąć sprawczość w swoim życiu. Nauczysz się doceniać siebie każdego dnia.

Obalisz blokady

Poznasz działanie krytyka wewnętrznego, nauczysz się pozytywnego nastawienia, aby iść do przodu pomimo blokad i hamulców. Nauczysz się również odrzucać to, co nie jest wspierające.

Wytrenujesz asertywność

Nauczysz się wyrażać własne zdanie bez sprawiania innym przykrości.

Konsultacje z mentorką

Weźmiesz udział w profesjonalnych sesjach szkoleniowych na żywo, z ćwiczeniami i wiedzą. Podczas trwania warsztatów masz nieograniczoną możliwość konsultacji z mentorką.

Co jest dla Ciebie możliwe

Naucz się wzmacniania pewności siebie i wytrenuj postawę asertywną, by z szacunkiem dla siebie i innych realizować swoje wymarzone cele.

buduj pewność siebie

Dokonasz tego na 5 dniowym wyzwaniu online online, gdzie pod moim przewodnictwem i wsparciem przejdziesz profesjonalny proces oraz doświadczysz wsparcia innych osób w grupie, które tak jak Ty:

marzą, by komunikować się tak, by inni liczyli się z Tobą i Twoim zdaniem,

pragną stanąć za sobą w każdej sytuacji, kiedy ktoś próbuje Cię skrzywdzić, zawstydzić, czy zmusić do czegoś,

chcą zachować pozycję lidera i ze stanowczością przekazywać swoje decyzje i informację zwrotną pracownikom,

marzą o tym, aby kierować się swoimi wartościami i żyć w zgodzie ze sobą, nie być już więcej popychadłem,

pragną z dumą reagować na trudne emocjonalnie sytuacje,

myślą o tym jak się wyrwać z negatywnego wpływu innych osób (szantaże rodziców, obcesowość sprzedawczyni, wyrzuty partnera, czy wykorzystywanie pracodawcy),

chcą z pewnością siebie realizować swoje zmiany zawodowe, aby wykorzystywać w pełni swój potencjał.

⏰ Warsztaty startują online 16 - 20 września 2024 r.

Nie bój się odezwać w pracy

Przeczytaj opinie Uczestników co jest możliwe na warsztatach

Pewność siebie i odwaga
Pewność siebie i odwaga
Wzmacnia PEwność siebie
Wzmocnij pewność siebie

Iza to bardzo kompetentna specjalistka, z niesamowitą wiedzą, którą w sposób konkretny i dostosowany do odbiorcy, potrafi przekazać.
Jest przy tym osobą pełną dobrej energii i potrafiącą w zmienić sposób patrzenia na świat, na rzeczywistość.
Piękny uśmiech:)
Polecam Cię Iza każdemu!

Zaplanuj rozwój kariery
pewność siebie i asertywność
Jak zbudować pewność siebie i odwagę
Naucz się asertywności w pracy i w rodzinie

Moje życie stało się lepsze, spokojniejsze, bez zakłamania. Najciekawsze moje obserwacje dotyczą tego, że, gdy ja zaczęłam stawiać granice – czuję wewnętrzną siłę i inni jakoś bardziej mnie szanują. Dużo mniej zakłamania i fałszu w moim życiu. Oddycham lepiej.

Ciekawy temat, wart kontynuacji. Dziękuję za wiedzę i gotowe schematy postępowania. Na pewno będę ćwiczyć postawę asertywną, bo już wiem jak 🙂

Dla mnie ciekawe było określenie kiedy asertywność przestaje być asertywnością, a wchodzi inne zachowanie. Dzięki temu mogłam zdiagnozować jak jest u mnie.

Dziękuję za profesjonalne omówienie tego tematu, które pomogło mi dużo bardziej zrozumieć pojęcie asertywności i z pewnością będę stosować w życiu; cenne wskazówki.

Dziękuję za warsztaty. Myślę, że pomogą mi one w poprawnym konstruowaniu asertywnych komunikatów, które będą zgodne ze mną, ale też nie zranią drugiej strony. Dziękuję jeszcze raz 🙂

Asertywność mega trudna, biorąc pod uwagę mój charakter. Jednak uświadomiłam sobie, że warto rozmawiać przedstawiając swoje odczucia w danej chwili –  nie bać się tego.

Poza komunikatami asertywnymi na pewno będę więcej zwracała uwagę na komunikaty uległe. Mam plan – wyeliminować je 🙂

Czuję, że jestem silniejsza.

Dziękuję serdecznie za bardzo wartościowe szkolenie. Teraz już wiem co jest ważne, aby móc artykułować swoje potrzeby i nie czuć się winnym.

Zajeb. szkolenie, dawno na takim nie byłem.

Miałem przyjemność uczestniczyć w warsztatach z asertywności prowadzonych przez Izabelę.

Polecam z całego serca 💕. Izabela bardzo profesjonalnie je prowadziła, dając jednocześnie nam, uczestnikom przestrzeń na ćwiczenia i dzielenie się swoimi problemami czy przypadkami związanymi z tą, jakże potrzebą sztuką.

Profesjonalna, otwarta, dociekliwa, pomocna, rzetelna – bardzo się cieszę, że nasze drogi się przecięły.

Zostaje ze mną analiza wartości, gdzie jestem i co muszę poprawić. Większa pewność siebie i zatroszczenie się o własną siebie nie urażając otoczenia.

Za co jestem wdzięczna – podjęcie próby świadomej komunikacji. Postawienie na komunikat ja. Próba wdrożenia nie brania odpowiedzialności za czyjąś postawę.

Do mnie przemówił schemat komunikatu asertywności, będę starała się go stosować w życiu na początku osobistym. Dziękuję za wspólny wartościowy czas.

Niesamowita wiedza i Twoje doświadczenie – wychodzę pełna wsparcia i wskazówek jak sobie radzić. A już po kilku dniach zauważyłam poprawę moich stosunków rodzinnych.

Absolutna poprawa w komunikacji z pracownikami w zespole. Dziękuję za tak szerokie pole świadomości, wsparcie i dodanie odwagi w stawianiu swoich granic.

Przeczytaj opinie o pracy ze mną

“Izabela jest kobietą z pasją, profesjonalistką,  podczas sesji nie ocenia, nie krytykuje,  obiektywnie i profesjonalnie podchodzi do klienta. To co mnie urzekło to umiejętność budowania fajnej , otwartej , szczerej atmosfery podczas sesji. To jednak wcale nie znaczy że zawsze było przyjemnie i bez trudu. Niektóre rzeczy które odkrywamy w takim procesie nie są proste i z pewnością trzeba być gotowym na pracę do wykonania. Jednak wsparcie, świetnie przygotowane materiały, sesje na których możesz rozwiać wszystkie swoje wątpliwości sprawi że wyjdziesz z tego procesu świadomy tego z czym startujesz i co chcesz osiągnąć.  To z czym ja wychodzę po sesjach to po poczucie celu, podbudowanie własnej wartości, odkrycie mocnych stron, jasna wizja i misja życia.  Była to niezwykła przygoda , nie tylko budowania ścieżki kariery ale przede wszystkim mojej świadomej przyszłości. Polecam serdecznie!”

Katarzyna

Creation Director

Warsztat był użyteczny, przydatny, efektywny, bo wpłynął na mnie pozytywnie, na mój rozwój.

A to zaprocentuje w życiu zawodowym.

Monika

Ekspert ds. Obsługi kredytów

Polecam z cała odpowiedzialnością Izabelę. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Po sesji mam nakreślony plan działania i wiem
 nad czym popracować. Iza pomogła mi uporządkować i doprecyzować moje plany.
Polecam dla każdego kto ma karierowy
 mętlik w głowie.

Agnieszka

Socjolog

Każde spotkanie z Izą miało inną dynamikę, dostosowaną do potrzeb momentu, czasem bardziej w formie mentoringu i dzielenia się wiedzą fachową, innym razem bardzo coachingowi z nastawieniem na konkretny cel. Wiedza merytoryczna z obszaru pracy coachingowej, doświadczenie życiowe i serdeczność względem drugiego człowieka pozwoliły mi w pełni korzystać ze spotkań z Izą. Dodam, że materiały z ćwiczeniami które dostawałam po sesji, były zawsze na wysokim poziomie zarówno merytorycznym jak i graficznym. Warto umówić się na konsultację wstępną i przekonać się samemu 😊

Natalia

Lead Talent Partner

“Sesje coachingowe wpłynęły na wzrost mojego poczucia własnej wartości, dzięki czemu mam większą odwagę do realizacji swoich marzeń i celów.
W wyniku procesu coachingowego, wzrosła moja samoświadomość oraz zmieniła mi się perspektywa patrzenia na pewne tematy. Rozwinęłam:

 • umiejętność patrzenia na schematy, w których się poruszam i przekonania, którymi się kieruję,
 • świadome rozpoznawanie tych schematów, analizę oraz wychodzenie poza nie w celu realizacji swoich celów i marzeń.

Beata

Specjalista ds. operacji

Polskie dziewczynki są na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o niską samoocenę!

Z badań WHO jasno to wynika. Przebadano 42 kraje, a Polska jest na pierwszym miejscu!
To nie wszystko.
Niską samooceną odznaczają się także mężczyźni i kobiety starsze, które coraz częściej nie są zadowolone ze swojego wyglądu, życia, obecnej lub byłej pracy.

To nie jest nagroda, którą chcemy w życiu.

W efekcie przez całe życie zajmujesz rolę obserwatora, stoisz z boku obserwując ludzi, którzy osiągają sukcesy.

Mimo, że masz wspaniałe kompetencje, wciąż nie przestajesz się zastanawiać czego Ci brakuje, że jesteś niewystarczająca.

 

TE WARSZTATY ODMIENIĄ TWOJE PATRZENIE NA SIEBIE I POZWOLĄ CI ŻYĆ Z LEKKOŚCIA I BEZ POCZUCIA WINY🚀🚀🚀

HARMONOGRAM WYZWANIA

Wzmocnij Pewność Siebie i Asertywność

DZIEŃ 1: 16 września (poniedziałek)

19.00 - 20.00 Sesja szkoleniowa wyzwania

Określ swoje fundamenty

Buduj pewność siebie

DZIEŃ 2: 17 września (wtorek)

19.00 - 20.00 Sesja szkoleniowa wyzwania

Naucz się akceptacji siebie

Jak nauczyć się pewności siebie

DZIEŃ 3: 18 września (środa)

19.00 - 20.00 Sesja szkoleniowa wyzwania

Wyzwól swoje moce

Zaplanuj rozwój kariery

DZIEŃ 4: 19 września (czwartek)

19.00 - 20.00 Sesja szkoleniowa wyzwania

Obal autosabotaż

Buduj wewnętrzną siłę

DZIEŃ 5: 20 września (piątek)

19.00 - 20.00 Sesja szkoleniowa wyzwania

Wytrenuj asertywność

Dołącz do 5-dniowego wyzwania, by wzmocnić pewność siebie i obalić autosabotaż

💪Przejdź swoją transformację - od niepewnej siebie do osoby, z której zdaniem liczą się wszyscy💪

Sprawdź co Cię czeka podczas 5-dniowego wyzwania

Jak postawić granice

1.
5x szkolenie online na żywo z Izabelą Wojtachnik

Codziennie podczas sprintu spotkasz się na 1h z Izabelą, żeby dowiedzieć się, jakie działania podejmować w 5 filarach wzmacniania pewności siebie i asertywności.

Dowiesz się o sprawdzonych metodach, otrzymasz praktyczne wskazówki do swojej sytuacji i doświadczysz zmiany krok po kroku.

Dostęp do nagrań ze szkoleń otrzymujesz bez limitu.

2.
Zeszyt ćwiczeń na każdy dzień wyzwania

Samo odsłuchanie szkoleń niewiele zmieni. Dlatego otrzymasz zeszyt ćwiczeń, aby każdego dnia wykonywać potrzebne ćwiczenia.

To, jakie działania wykonasz podczas wyzwania – będzie miało wpływ jak wdrożysz tę wiedzęw swoim życiu po wyzwaniu.

Jak stawiać granice w pracy
ODkryj siebie

3.
Dedykowana grupa dla Uczestników Wyzwania


W grupie dla uczestników wyzwania na Facebooku będziesz mieć możliwość zadać pytania na bieżąco, dzielić się swoimi przemyśleniami i uzyskać feedback do swojej sytuacji ode mnie oraz innych uczestników.

! Uwaga! Wykupując dostęp do tego wyzwania uzyskujesz dostęp również do kolejnych jego edycji, co oznacza, że możesz uczestniczyć w kolejnych szkoleniach bez dodatkowych opłat‼️

4.
Sesja indywidualna 1:1

Masz okazję skorzystania z sesji indywidualnej, którą realizujemy na spotkaniu zoom w dowolnym temacie, jaki potrzebujesz poruszyć. Możemy to spotkanie potraktować jak sesję coachingową, gdzie ja ciebie prowadzę, a Ty dochodzisz do własnych wniosków, refleksji. Albo jak sesję mentoringową, gdzie ja ci doradzę, podpowiem, wydam swoją opinię – w zależności od Twoich potrzeb.

znajdź pracę marzeń

Wybierz najlepszy pakiet dla siebie

Wyzwanie

Pakiet Podstawowy

limit 25 miejsc

Wartość warsztatów 3000 zł

Cena dla

Ciebie

465 zł

399 zł

Wyzwanie+sesja

Pakiet VIP

limit 20 miejsc

Wartość warsztatów 3300 zł

Cena dla Ciebie

665 zł

585 zł

niższa cena tylko do wyczerpania miejsc

JAKIE BONUSY OTRZYMUJESZ

Wybierz swój pakiet Wyzwania i odbierz dostęp do biblioteki >100 lekcji w 6 ścieżkach rozwojowych [wartość całej Akademii 20 000 zł]👇

 • Budowanie Pewności Siebie
 • Projektowanie Satysfakcjonującej Drogi Zawodowej
 • Strategie i Narzędzia szukania pracy
 • Motywacja
 • Autocoaching
 • Ścieżka Lidera
Poradnik - asertywna obsługa Klienta

Poznaj korzyści z przewodnika o wartości 89 zł👇

 • poznasz ograniczenia mentalne w asertywnej obsłudze klienta
 • sprawdzisz na konkretnych przykładach niekorzystne i asertywne wypowiedzi
 • nauczysz się rozwiązywać konfliktowe sytuacje
 • zyskasz listę wyrażeń i słów, które wzmacniają asertywną obsługę klienta

O autorce wyzwania

menedżer

Pomagam osobom pracującym lub szukającym pracy w osiągnięciu spełnienia zawodowego, żeby były zadowolone w życiu i odważyły się sięgnąć po marzenia.
Jestem certyfikowanym coachem, trenerem zmiany, trenerem biznesu.

Pomogłam kilkuset klientom na indywidualnych sesjach, szkoleniach i kursach online rozwinąć swój potencjał i osiągnąć spełnienie.
W swojej pracy wykorzystuję 23 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi w biznesie.

Z moich szkoleń i warsztatów z asertywności i budowania pewności siebie skorzystało już setki zadowolonych osób.

Sprawdziłam, że można zbudować ścieżkę satysfakcjonującej kariery dla siebie, na własnych warunkach, bez poczucia winy.
Dlatego proponuję Ci udział w tej nietypowej formule wyzwania, gdzie postanowiłam połączyć temat Wzmacniania pewności siebie oraz asertywności.

Dzięki współpracy ze mną moi klienci stają się bardziej pewni siebie, znajdują satysfakcjonującą pracę, nie boją się wyzwań, wierzą w swoje możliwości i osiągają wspaniałe cele.

Zapraszam Cię do wspaniałego procesu.

Często zadawane pytania:

odkryj odwagę
 • Dla wszystkich, którzy czują, że tracą swoje granice
 • Dla tych, którzy potrzebują wzmocnić pewność siebie i samoocenę
 • Dla osób chcących budować zdrowe relacje biznesowe i osobiste
 • Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem umiejętności asertywności
 • Dla Ciebie, jeśli chcesz:
  – poczuć mocno swoje wewnętrzne granice, co pozwoli Ci lepiej je komunikować,
  – nauczyć się jak – krok po kroku, codziennie, prostymi metodami – porozumiewać się z innymi w sposób życzliwy, spokojny, a zarazem stanowczy,
  – jak być uważnym na siebie i szanować swoje odczucia,
  – jak wyrażać swoje zdanie tak, aby było to respektowane.

Tak, oczywiście. W celu zakupu warsztatów na raty proszę się kontaktować na email: coach@izabelawojtachnik.pl

Standardowa opcja: podział na 2 raty (bez kosztów dodatkowych).

Tak, oczywiście. W celu otrzymania faktury – wpisz poprawne dane podczas składania zamówienia.

Dla osób, które nie chcą podjąć pracy nad sobą tu i teraz, których nie interesuje własny rozwój nie wierzą w asertywność i uważają, że wystarczy posłuchać szkolenia.

Warsztaty są prowadzone w grupie na Facebooku przez 5 dni, zgodnie z harmonogramem dostępnym powyżej.

 

Podczas wyzwania uczestniczysz w 5 sesjach szkoleniowych w grupie z dożywotnim dostępem.

Podczas tego tygodnia wyzwania codziennie otrzymujesz zeszyt ćwiczeń do pracy własnej. Możesz w każdej chwili dzielić się swoimi wnioskami, przemyśleniami oraz zadawać pytania w grupie.

Otrzymujesz również bezpłatny dostęp do każdej kolejnej edycji szkolenia, która odbędzie się w tej samej grupie.

(to oznacza, że uczestniczysz w kolejnych szkoleniach bez dodatkowych opłat)

W ramach pakietu VIP oprócz opcji warsztatów masz możliwość skorzystania z sesji indywidualnej 1:1 online [1h].

Po wykupieniu pakietu VIP zgłaszasz się bezpośrednio do Izabeli Wojtachnik chęć umówienia terminu sesji.

W ramach sesji indywidualnej pracujemy nad tym, co ci jest potrzebne w dalszym rozwoju osobistym i zawodowym.

Wzmocnij swoją pewność siebie i wyłącz autosabotaż, aby iść swoją drogą bez poczucia winy utrzymując poprawne relacje w pracy i w rodzinie

Zapraszam Cię do efektywnego procesu

Jak stawiać granice w pracy
Jak postawić granice
znajdź pracę marzeń