planowanie, jak dobrze zaplanować działania


Zaplanuj swoje cele

i nie zostawiaj ich przypadkowi!

 

Pobierz użyteczne narzędzia do planowania [do druku], dzięki którym:

 

? zaplanujesz swój sukces i niech 2020 rok będzie Twoim rokiem,
? zidentyfikujesz główne działania i priorytety, aby osiągnąć swoje cele szybciej,
? skorzystasz z efektywnych ćwiczeń i utrzymasz właściwy kierunek swoich działań,
? zredukujesz przepracowanie, zyskasz więcej czasu dla siebie i bliskich.

Pobierz bezpłatne narzędzia do planowania

zaplanuj z sukcesem swoje działania

Dlaczego to jest dla Ciebie?

  •    Czas to pieniądz – nie stracisz więcej czasu i zaplanujesz swój sukces w przemyślany sposób
  •    Będziesz dokładnie wiedział na czym się skupić w ciągu dnia/tygodnia/miesiąca
  •    Nie stracisz kierunku działania
  •    Zyskasz dodatkowy czas dla siebie i bliskich
  •    Zidentyfikujesz swoją listę rzeczy, których nie możesz robić – dzięki temu skupisz się na priorytetach
  •    Małymi krokami przybliżysz się do realizacji swoich Wielkich Celów
szkolenie stacjonarne

O autorce

Pomagam osobom pracującym lub szukającym pracy osiągnąć spełnienie zawodowe, żeby mogli robić to co kochają oraz poczuć zadowolenie z życia i odważyć się sięgać po marzenia. Pomagam ustalać im Wielkie Cele i robić dobry plan.
Jestem trenerem zmiany oraz certyfikowanym coachem.

Pracuję z klientami na sesjach indywidualnych online oraz prowadzę warsztaty rozwojowe. W swojej pracy wykorzystuję 23 letnie doświadczenie w biznesie w pracy z ludźmi.

Piszę bloga oraz daję wiele wartości również na mojej stronie na facebooku.
Ja również przeszłam w swoim życiu poważny proces zmiany, w wyniku którego odkryłam moją pasję – coaching, stałam się coachem oraz trenerem zmiany. Towarzyszę w zmianie. Prywatnie jestem żoną i matką trójki dzieci.

Z moich poradników i narzędzi skorzystało już ponad 1900 osób.
Narzędzia do planowania jest to mój autorski zbiór plenerów do druku, które są sprawdzone w pracy z moimi klientami. Zapraszam.

A oto niektóre opinie Klientów o pracy z Izabelą:

“Bardzo dziękuję, pobrałam już narzędzia do planowania – bardzo interesujące i na pewno skorzystam – szczególnie z “NOT to do list” :)”

”Sesje coachingowe pomogły mi zdać sobie sprawę, że pewne rozwiązania już kiedyś znalazłam, ale o nich zapomniałam. Rozwinęłam umiejętność sfokusowania się na jednej rzeczy i znalezienie dla niej rozwiązania. W codziennym życiu wdrożyłam nowe działanie – szukanie jak najszybciej rozwiązania  i wdrażanie go w życie w ciągu max 7 dni.”

 Monika

Warsztat był dla mnie bardzo użyteczny. Pytania pogłębiające mi b. pomogą.” “Prowadzący spełnił moje oczekiwania w stopniu maksymalnym. Wiedza teoretyczna + warsztaty, praca z sobą samym i z partnerem, co daje szerszy ogląd na swoją sytuację.”

“Warsztat był dla mnie bardzo użyteczny – uświadomienie sobie celu, skupienie się na sposobach rozwiązania ewentualnych problemów podczas realizacji celu.”

  

“Z natury jestem nieufna, kilka spotkań zajmuje mi zazwyczaj otwarcie się na nową znajomość- jednak w przypadku Izy od razu poczułam “flow” w postaci otwartości, szczerości i indywidualnego podejścia, uśmiechu i pozytywnej energii i spokoju. Współpraca bez zbędnego nadęcia, z dostosowaniem mojej wiedzy o coachingu tak aby dobrze nam się pracowało. Nie wywierała na mnie presji jeśli chodzi o tempo pracy, jednocześnie stanowczo pomagała ustalać cele na daną sesję czy cały proces coachingowi – takie połączenie luzu z dyscypliną jest dla mnie najlepsze. Dzięki sesjom udało mi się wykrystalizować ścieżkę rozwoju kariery zawodowej – teraz przede mną ciężka praca do osiągania celu. Serdecznie polecam współpracę z Izabelą Wojtachnik.”

Katarzyna

“Ponownie przemyślałam temat poszukiwania i zmiany pracy, dzięki czemu mogę lepiej przygotować się do rozmów rekrutacyjnych i innych działań związanych z planowaną zmianą. Wzmocniła się moja wiara w możliwość znalezienia satysfakcjonującej pracy.”

Anna

Nie zwlekaj! Pobierz już teraz bezpłatne narzędzia do planowania ⇓

“Na pewno ułatwi mi panowanie nad moimi “rozpraszaczami”.