CZY TO ZNASZ?

Jeśli dotyczy Ciebie chociaż jedna z niżej wymienionych sytuacji to ten warsztat jest dla Ciebie.

+ Myślisz, że nie jesteś dobrą mamą dla swojego dziecka?

+ Czujesz, że dążysz do perfekcji w każdej dziedzinie życia, a gdy coś nie wyjdzie masz wyrzuty sumienia?

+ Masz ograniczony czas dla swojego dziecka i nie wiesz jak się zorganizować, aby zyskać go więcej?

+ Planujesz być mamą i nie wiesz czy sprawdzisz się w tej roli?

Pomogę Ci zadbać o siebie i pokażę Ci, że możesz polubić nieperfekcyjne macierzyństwo.

Warsztat „Jak nie być perfekcyjną mamą” pozwoli Ci poczuć, że bycie niedoskonałą mamą to Twoja siła i ogromna wartość. Pomogę Ci wykorzystać Twój potencjał tak, abyś była szczęśliwą, spełnioną i pewną siebie mamą. Chcesz wiedzieć jak?
Przeczytaj!

Wszystko się zmienia, gdy my kobiety, zostajemy mamami.

Na początku zastanawiamy się jak to będzie i czy będziemy w stanie sprostać nowej roli oraz wyzwaniom, które pojawiają się w naszej nowej, wspólnej rzeczywistości. Ciekawość i wątpliwości przeplatają się ze strachem, bo nie zawsze jest łatwo.

Zmagamy się z różnymi uczuciami: od pierwszych wzruszeń, pełnego szczęścia aż po skrajne emocje: apatii i niezadowolenia, które często tłumaczymy zmęczeniem. W takich chwilach zastanawiamy się czy jesteśmy dobrymi mamami i zapominamy o poczuciu własnej wartości. Obwiniamy się za drobne błędy, zachowania, słowa wypowiedziane pod wpływem emocji. Niekiedy nawet marzymy o jednym dniu wolności, aby inaczej spojrzeć na wszystko i odetchnąć. Zbyt szybko się poddajemy, gdy nadmiar obowiązków nieco nas przytłacza.

Pragniemy tego, aby ktoś nas wysłuchał, doradził i zrozumiał, aby wsparł dobrym słowem i pocieszył, że we wszystkim, co robimy – jesteśmy ważne. Macierzyństwo to jedno z najpiękniejszych poświęceń w imię szczęśliwej rodziny.

Nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo małe dzieci odczuwają nasze emocje, dlatego warto je uporządkować, aby dać im dobry i silny wzór, który w przyszłości stanie się autorytetem.

Fundacja im. Pauliny Dreżewskiej zaprasza na warsztat „Jak nie być perfekcyjną mamą”. Warsztat dedykowany jest mamom dążącym do perfekcji oraz kobietom, które przymierzają się do nowej roli życiowej i są pełne obaw, jak sobie poradzą.

Jeśli nie jesteś pewna, czy sprawdzisz się jako mama, masz wątpliwości i mnóstwo pytań jak zorganizować swój cenny czas to znak, że ten warsztat na pewno Ci pomoże.

Podczas naszego spotkania otrzymasz gotowy plan dopasowany indywidualnie do Twojej sytuacji życiowej, który pomogę Ci wypracować na podstawie etapów mojego warsztatu krok po kroku.

Należysz do grona mam, które dręczą wyrzuty sumienia, bo mają przeczucie, że nie są wystarczająco dobre dla swoich dzieci? Pokażę Ci, że bycie niedoskonałą mamą jest wartościowe, a Ty poczujesz się z tym naprawdę dobrze.

Będzie pracowicie, energetycznie i konkretnie.
Zapraszam Cię na warsztat.

DLACZEGO WARTO

Wyobraź sobie, że:

Masz świadomość jaką matką jesteś i jakie stany emocjonalne Ciebie dotyczą najczęściej, otrzymujesz gotowe narzędzie, by to rozpoznać.

Potrafisz zidentyfikować z czego wynika Twoja chęć dążenia do perfekcjonizmu/bycia idealną matką. Pokażę Ci, że bycie niedoskonałą mamą jest wartościowe, a Ty poczujesz się z tym naprawdę dobrze.

Wiesz dokładnie co trzeba zrobić, aby nie być perfekcyjną mamą - poznasz sposoby na to jak krok po kroku się tego nauczyć. Macierzyństwo to nie wyścig, a Ty nie musisz nic nikomu udowadniać, bo znasz swoją wartość.

Poznasz przyczyny, które hamują Twój rozwój, wspólnie stawimy czoła obawom, a zarazem zwalczymy perfekcjonizm raz na zawsze. Dostajesz sprawdzone ćwiczenie, dzięki któremu możesz to rozpoznać.

Potrafisz gospodarować swoją energią w ciągu dnia i wiesz jak zorganizować swój czas.

Otrzymasz gotowy plan dopasowany indywidualnie do Twojej sytuacji życiowej, który pomogę Ci wypracować na podstawie etapów mojego warsztatu krok po kroku.

Nauczysz się, że niedoskonałość w roli mamy może być powodem do dumy i inaczej patrzysz na macierzyństwo, dzięki czemu odnajdziesz harmonię i odetchniesz pełną piersią.

Profesjonalna wiedza, sprawdzone narzędzia, miejsce sprzyjające pracy, kameralna grupa uczestników.

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ

Jaką matką jesteś?

Będziemy pracować na konkretnej sytuacji z Twojego życia

Dążenie do bycia idealną matką

Odkryjesz z czego wynika Twoja chęć
do bycia perfekcyjną matką.

Jak nie być perfekcyjną mamą?

Sprawdzisz 4 sposoby na bycie mamą nieidealną
i idealne samopoczucie 

Praca z przeszkodami

Dowiesz się co cię wspiera, a co hamuje

Konkretny plan

Wypracujesz konkretne kroki, które chcesz podjąć
na swojej drodze nieidealnej mamy

TRENER

Nazywam się Izabela Wojtachnik.

Jestem coachem, trenerem zmiany oraz menedżerem w firmie finansowej. Obecnie pracuję głównie coachingowo, prowadząc sesje indywidualne z klientami. Pomagam osobom pracującym lub szukającym pracy osiągnąć spełnienie zawodowe, czyli robić to co kochają oraz poczuć zadowolenie z życia i odważyć się sięgać po marzenia.
Ja również przeszłam w swoim życiu poważny proces zmiany, w wyniku którego odkryłam moją pasję – coaching, stałam się coachem oraz trenerem zmiany. Towarzyszę w zmianie. Prywatnie jestem żoną i matką trójki dzieci. Często pracuję z mamami, pomagając im rozwijać poszczególne obszary życia.

"Jak nie być perfekcyjną mamą?" Jest to mój autorski warsztat, na którym chciałabym się z Tobą podzielić moją wiedzą oraz w ciekawy sposób umożliwić Ci z niej skorzystać. Wszystkie ćwiczenia i narzędzia, które Ci proponuję są sprawdzone w pracy z moimi klientami. Zapraszam.

Więcej o mnie na stronie www.izabelawojtachnik.pl

A oto niektóre opinie Klientów o warsztatach i pracy ze mną:

"Dawno nie byłam na takich warsztatach! Było bardzo interesująco. Mogłam wczuć się w rolę eksperta i lepiej poznać proces zmiany. Iza prowadzi ćwiczenia bardzo profesjonalnie. Trochę za długo zajmowały nam niektóre ćwiczenia, ale ogólnie na plus. Polecam!"

                                                                                                                                                                                 Monika

"Warsztat był dla mnie bardzo użyteczny. Pytania pogłębiające mi b. pomogą." "Prowadzący spełnił moje oczekiwania w stopniu maksymalnym. Wiedza teoretyczna + warsztaty, praca z sobą samym i z partnerem, co daje szerszy ogląd na swoją sytuację."

"Warsztat był dla mnie bardzo użyteczny - uświadomienie sobie celu, skupienie się na sposobach rozwiązania ewentualnych problemów podczas realizacji celu."

  

"Z natury jestem nieufna, kilka spotkań zajmuje mi zazwyczaj otwarcie się na nową znajomość- jednak w przypadku Izy od razu poczułam "flow" w postaci otwartości, szczerości i indywidualnego podejścia, uśmiechu i pozytywnej energii i spokoju. Współpraca bez zbędnego nadęcia, z dostosowaniem mojej wiedzy o coachingu tak aby dobrze nam się pracowało. Nie wywierała na mnie presji jeśli chodzi o tempo pracy, jednocześnie stanowczo pomagała ustalać cele na daną sesję czy cały proces coachingowi - takie połączenie luzu z dyscypliną jest dla mnie najlepsze. Dzięki sesjom udało mi się wykrystalizować ścieżkę rozwoju kariery zawodowej - teraz przede mną ciężka praca do osiągania celu. Serdecznie polecam współpracę z Izabelą Wojtachnik."

Katarzyna

"Ponownie przemyślałam temat poszukiwania i zmiany pracy, dzięki czemu mogę lepiej przygotować się do rozmów rekrutacyjnych i innych działań związanych z planowaną zmianą. Wzmocniła się moja wiara w możliwość znalezienia satysfakcjonującej pracy."

Anna

ORGANIZACJA

Kiedy

środa, 12 września 2018 r. godz. 10.00 - 14.00 (4h)

Gdzie

BlisCo Mamy, ul. Franciszka Klimczaka 8/24, Warszawa (klatka B, I piętro)

Wskazówki dojazdu Blisco Mamy

Grupa

kameralna do 12 osób

Cena

125 zł

KONTAKT

Masz jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu z Fundacją im. Pauliny Dreżewskiej - napisz: kontakt@fundacjapauliny.org lub zadzwoń: 884 882 388, lub też skorzystaj z formularza kontaktowego: