fbpx

3-tygodniowe warsztaty online

Odkryj swoją drogę

Czyli pokonaj blokady, doceń siebie i zacznij żyć!

13 maja br. - start nowej grupy

Asertywność w pracy
Zbuduj nową drogę zawodową
Zaplanuj rozwój kariery
ODkryj siebie
znajdź pracę marzeń

JAK CHCESZ ŻYĆ NAPRAWDĘ?

Na to pytanie niejedna z nas nie potrafi odpowiedzieć. 

Żyjemy w czasach, gdy tzw. bieżączka dnia codziennego zmusza nas do gonienia, podążania – i tylko ciągle robimy, robimy, ogarniamy.

W tym całym pędzie rzadko kiedy zastanawiamy się jakie są faktycznie nasze potrzeby, jaka ja jestem naprawdę. Jak ktoś mnie zapyta: kim jesteś?

Odpowiedź nie jest prosta, tymbardziej, że zewsząd słyszymy tylko podpowiedzi i gotowe wskazówki, rozwiązania – jak żyć, pracować, jak sobie radzić z taką czy inną sprawą.

Nie ma czasu na poszukanie odpowiedzi w sobie. Na zastanowienie się jakiej zmiany potrzebuję, jakiej pracy szukam.

A tylko wtedy będziemy mieć szansę na realizację swoich ambitnych celów i marzeń, jeśli posłuchamy siebie, odkryjemy swoje potrzeby.

Czasem, aby tego dokonać potrzebujemy wsparcia z zewnątrz. Aby określić faktycznie co jest dla mnie ważne, czego potrzebuję – JA, a nie wszyscy inni wokół.

Dlatego zapraszam Cię na niezwykły warsztat, na którym

Odkryjesz

swoje wartości życiowe i zawodowe, misję życiową, określisz wizję

Pokonasz

blokady, niewspierające przekonania, niszczące schematy myślowe

Wyćwiczysz Autoprezentację

nauczysz się mówić o sobie dobrze, doceniać swoje osiągnięcia i możliwości

⏰ Czas przestać⬇️⬇️⬇️

* myśleć o sobie - Coś ze mną nie tak
* czuć się wiecznie przygniecioną, bo nikt cię nie rozumie
* tkwić w tym, że życie ci się przytrafia, bez twojego wpływu
* dołować się poczuciem winy, bo wybierasz swoje marzenia
* siebie sabotować

Co jest dla Ciebie możliwe

buduj pewność siebie

Zdefiniuj siebie na nowo, aby bez lęku, z pewnością siebie realizować swoje plany, na które nigdy wcześniej nie miałaś być może odwagi

Dokonasz tego na 3 tygodniowym warsztacie online, gdzie pod moim przewodnictwem i wsparciem przejdziesz cudowny proces oraz doświadczysz wsparcia innych osób w grupie, które tak jak Ty:

marzą, by wreszcie uwolnić się od tych niewspierających przekonań,

pragną określić jasną, klarowną wizję dla siebie,

marzą o tym, aby kierować się swoimi wartościami i żyć w zgodzie ze sobą,

pragną z dumą i radością prezentować swoje atuty i dokonania,

myślą o spełnieniu zawodowym,

chcą odnaleźć się na rynku pracy.

Przeczytaj transformujące świadectwa co jest możliwe na warsztatach

Jak zaczynałam ten warsztat byłam osobą, która nie wierzyła w swoje możliwości, myślałam o sobie raczej negatywnie. Po tych warsztatach nabrałam pewności siebie, postrzegam siebie pozytywnie.
Praca z zeszytami nie należała do łatwych, nie wszystko udało mi się zrealizować w pełni.
Jestem dumna z tego, że udało mi się stworzyć autoprezentację, która pomimo moich obaw wyszła dobrze.
Wiem też, że trudności, które pewnie będą pojawiać się na mojej drodze, uda mi się pokonać.
Jednym słowem dziękuję Izabelo 😀

Warsztat był użyteczny, przydatny, efektywny, bo wpłynął na mnie pozytywnie, na mój rozwój.

A to zaprocentuje w życiu zawodowym.

Monika

Ekspert ds. Obsługi kredytów

Przystępując do warsztatów miałam mętlik w głowie, potrzebowałam uporządkowania w kwestii życiowej jak i zawodowej. Już po pierwszym szkoleniu czułam, że wiele się zmieni i że chcę iść w kierunku dobrej zmiany. Nie ukrywam, że zadania warsztatowe nie były łatwe. Ale dały mi do zrozumienia, że właśnie w tym mam problem.. w myśleniu ogólnikowym i „na szybko”. Tutaj trzeba było się porządnie zastanowić nad trafną odpowiedzią a trafność potwierdzała się w odczuciu, że to co napisałam jest rzeczywiście moje. Teraz patrząc na całość wykonanych ćwiczeń widzę w nich ogromny sens i strukturę, wszystko łączy się w logiczną całość, co pokazuje niezwykły profesjonalizm Izabeli. W ogóle Izo Twoje ogromne zaangażowanie, entuzjazm i naturalność niezwykle mnie zmotywowały do pracy nad sobą i pokazały, ze można i nawet trzeba szukać swojej drogi! Ty świetnie potrafisz w tym pomóc a jak jeszcze wiem, ze jesteś przy tym Mamą trójki Dzieci to już w ogóle ukłon z mojej strony do pięt! 😉)))))))) Bardzo serdecznie dziękuję !!!!!

Rozpoczynałam warsztaty z kompletnym brakiem wiary w siebie, niedowartościowaniem, poczuciem że nigdy nie mam czasu dla siebie, że każdy wokół jest ważniejszy.
Osiągnęłam dużo, naprawdę.
Umie się doceniać, patrzeć na siebie już inaczej, jako na osobę pełną atutów, sukcesów, choćby w edukacji mojej trójki dzieci. Bardzo się cieszę że zamieniłam świadomie słowo MUSZĘ NA CHCĘ 💪
Jestem bardziej radosna, więcej się śmieje, życie mnie cieszy, znajduje małe płaszczyzny czasu dla siebie.
Wierzę że wrócę na rynek pracy z sukcesem.
Ćwiczenie z autoprezentacją choć wydawało się że nie dam rady okazało się że po czasie że było łatwe.
Co mi dały te warsztaty? Mnóstwo dobroci! Jestem dla siebie dobra, bardziej wyrozumiała, życzliwa. Nie dowalam już sobie, nie rozpamiętuje przeszłości i nie rozgrzebuje rzeczy, na które nie mam wpływu. Chyba się mniej przejmuje😃 Patrzę na świat radośniej, przyjaźniej, w nowych sytuacjach staram się dostrzegać szanse, a nie tylko zagrożenia.
Zrozumiałam, że mój perfekcjonizm i dążenie do ideału to nie atuty, a zmora będąca konsekwencją słów powtarzanych mi w dzieciństwie. Jestem wystarczająco dobra, taka jaka jestem, jestem OK☺

Izo, zainspirowałaś mnie do wielkiej zmiany w moim życiu – myślę i mówię o sobie dobrze, czuję się ze sobą coraz lepiej. Wreszcie jestem spokojna, czuję, że nic nie muszę🙂 Bardzo Ci za to dziękuję🤗 Twój profesjonalizm i zaangażowanie przyciągają, a energia i entuzjazm wręcz zarażają. Chce się więcej i więcej. Warsztaty się kończą, ale już wiem, że będę śledzić Twoje live-y, więc „do usłyszenia”😁

Warsztaty były dla mnie bardzo pomocne w drodze do poznawania siebie, zrozumienia mechanizmów które zachodzą w umyśle, ciele. Wcześniej nie wiedziałem jak ważna jest intuicja i sygnały płynące z ciała. Przeważnie kierowałem się racjonalnym myśleniem i ignorowałem sygnały płynące z ciała. Nie umiałem się zatrzymać w codziennej gonitwie i posłuchać czego tak naprawdę potrzebuję. Wdrożenie ćwiczeń bardzo pomogło w pracy nad sobą, swoim poczuciem wartości, wiarą w siebie i swoje możliwości. Warsztat był bardzo intensywny związany z dużą ilością ćwiczeń do wykonania. Pomimo tego, że nie udało mi się wszystkiego wykonać i mam zaległości ale wykonam je w późniejszym czasie. Nie chciałem wykonywać na szybko tylko w dostępnym dla mnie tempie. Widzę, że nastąpiła dobra zmiana a wierzę, że najlepsze zmiany jeszcze przede mną. Dziękuję za pomoc i ogrom wiedzy, narzędzi i wartości przekazanym za pomocą warsztatu. 🙂

Startując z warsztatem wiele już o sobie wiedziałam, ale uświadomiłam też sobie, że poznanie siebie to ciągła codzienna praca z sobą. Z pewnością nie kończę procesu, ale dopiero zaczynam. Dostrzegłam jak ważne jest dostosowanie CV do ogłoszenia, stosowna autoprezentacja, która musi być dobrze przygotowana. Nadal zdarzają się sytuacje, że się nie doceniam, na co zwrócił mi uwagę również mąż. Wypisanie swoich kompetencji w kontekście konkretnych sytuacji pomaga uświadomić sobie swoją wartość. Bardzo dziękuję za wskazanie kierunku i polecam każdemu kto próbuje odnaleźć się w dzisiejszej rzeczywistości na rynku pracy.
Ostatnie trzy tygodnie i udział w warsztatach uzmysłowił mi parę kwestii, które sprawiały, że udało mi się odpuścić hamujące mnie przekonania i ograniczenia. Wszystko jest w nas i naszych głowach. Największym blokerem w naszym życiu jesteśmy my sami, a na własne działania przecież mamy wpływ. Na obecnym etapie mojego życia osobistego i zawodowego trudno było mi podjąć się wykonania wszystkich zadań w tym autoprezentacji, ponieważ potrzebuję jeszcze czasu na znalezienie własnej drogi. Nie chcę żyć w takim pędzie, w jakim żylam jak byłam zaangażowana w dotychczasowe moje obowiązki zawodowe. Obecnie mam czas na poznanie siebie, własnych potrzeb i wyznaczenie dalszego kierunku. Codziennie praktykuję ćwiczenie STOP, a jestem mistrzynią Życia w biegu i ciągłej realizacji zadań. Ponadto spisuję marzenia, które się pojawiają i klarują. Jedno z nich nawet już się urzeczywistnia. Dziekuję za inspiracje i motywację do działania:).
Przystępując do warsztatów miałam mętlik w głowie. Czułam się mało wartosciowa. Chciałam nabrać pewności siebie, którą utraciłam , chciałam poznać siebie. Każdy etap warsztatów był dla mnie początkowo trudny. Kiedy przechodziłam przez kolejne ćwiczenia wiele rzeczy stało się łatwiejsze. Uświadomienie sobie swoich mocnych stron, zmiana niewspierających przekonań w te wartościowe , ćwiczenia: STOP czy :JA JESTEM OK pomogły i pomogą w pokonaniu trudności. Dla mnie najważniejsze było to , żeby pogodzić się z przeszłością, nie rozkminiać: dlaczego tak się stało, co mogłam zrobić żeby to się nie stało… Jestem ciut inną osobą, dużo pracy jeszcze przede mną: by być bardziej otwartą, odważną…żeby przełamać strach przed autoprezentacją ( moja pięta Achillesa ☹️) .
Z warsztatów wyniosłam wiele. Jestem bardziej spokojna, wyciszona, poznałam swoje wartości, mocne strony( potrafię je nazwać) . Mówię o sobie i do siebie DOBRZE. Mam spisane marzenia, prowadzę zeszyt osiągnięć co z początku było dla mnie śmieszne, bzdurne potem trudne…przełamać strach przed wypowiedzeniem marzeń i spisanie ich okazało się super pomysłem. Osiągnięcia? Do tej pory było: nic dziś nie zrobiłam, stracony dzień…a tymczasem okazało się, że co dzień przybywało osiągnięć i moje poczucie wartości wzrosło. Ale to co najważniejsze dla mnie z warsztatów: przestałam się bać! Przestałam się bać marzeń, wyzwań, trudności ( jeszcze ich dużo woim życiu będzie) . Wiem jak dążyć do spokojnej siebie! Mam wizję mojego życia za rok, za 5 lat…wiem jak chce żeby wyglądało moje życie zawodowe. Ma być MOJE, po mojemu!
Prowadząca? Iza jest ciepłą osobą, pełną wiary w ludzi, w drzemiący w nas potencjał. Na wszystkie pytania, wątpliwości odpowiada szczerze bez słodzenia! Cierpliwie wyjaśniała niejasności. Zawsze z dobrą intencją.

Wzięłam udział w warsztatach ” Odkryj swoją drogę”, ponieważ od roku próbuję poznać samą siebie i odnaleźć wizję i misję swojego życia. Część pracy nad tym wykonałam już samodzielnie, a te warsztaty miały być klamrą, która wszystko zepnie wraz z dodatkowym wsparciem prowadzącej i współuczestników. I na to w tych warsztatach można liczyć. Izabela Wojtachnik jest osobą bardzo angażującą się w prowadzone przez siebie szkolenia i starającą się dać uczestnikom to, czego potrzebują w danym momencie. Można ją nazwać taką “Czułą Przewodniczką” szybko reagującą na potrzeby swoich kursantów i chcącą dać im dużą wartość. Ponadto Izabela oferuje wartość dodaną tzn. coś więcej niż tylko to, za co się zapłaciło i czego można oczekiwać. Dodatkowe materiały, spotkania live, medytacje, różnorakie bonusy… po prostu Iza lubi dawać “gifty”😉

Materiały do warsztatów są obszerne, można wiele przećwiczyć oraz zawsze liczyć na rzetelny feedback ze strony prowadzącej. Zmiana jest procesem i nie zadziewa się nagle z dnia na dzień, nie zadzieje się w ciągu 3 dni czy 3 tygodni, a nawet w ciągu 6, ale najważniejszy jest krok na przód, bo jak głosi sentencja: “Kto zaczął, ten ma za sobą już połowę drogi”.
Wsparciem w tej podróży będą na pewno wszystkie materiały udostępnione podczas tych warsztatów i zapisane do dyspozycji w dogodnym dla siebie czasie, do których można, a nawet trzeba wrócić. Moim zdaniem było warto uczestniczyć w tych warsztatach, z pewnością nie był to stracony czas, ani pieniądz, więc szczerze je polecam. Dziękuję♥️
Izo jeśli w trzech słowach miałabym powiedzieć co ze mną zostaje to byłyby to odkrycie, zrozumienie i motywacja:-) Bardzo dziękuję za tak profesjonalny program i cudowne podejście🙂 Życzę sobie i wszystkim Uczestnikom abyśmy tak, jak TY umieli wykonywać swoją pracę – z zapałem, energią i niezwykłym zaangażowaniem! :-))))))
ODkryj swoją drogę
Zbuduj pewność siebie
ODkryj swoją drogę
Jak odkryć swoją drogę
Jak odkryć swoją drogę
Jak odkryć swój cel zawodowy

Przeczytaj opinie o pracy ze mną

“Izabela jest kobietą z pasją, profesjonalistką,  podczas sesji nie ocenia, nie krytykuje,  obiektywnie i profesjonalnie podchodzi do klienta. To co mnie urzekło to umiejętność budowania fajnej , otwartej , szczerej atmosfery podczas sesji. To jednak wcale nie znaczy że zawsze było przyjemnie i bez trudu. Niektóre rzeczy które odkrywamy w takim procesie nie są proste i z pewnością trzeba być gotowym na pracę do wykonania. Jednak wsparcie, świetnie przygotowane materiały, sesje na których możesz rozwiać wszystkie swoje wątpliwości sprawi że wyjdziesz z tego procesu świadomy tego z czym startujesz i co chcesz osiągnąć.  To z czym ja wychodzę po sesjach to po poczucie celu, podbudowanie własnej wartości, odkrycie mocnych stron, jasna wizja i misja życia.  Była to niezwykła przygoda , nie tylko budowania ścieżki kariery ale przede wszystkim mojej świadomej przyszłości. Polecam serdecznie!”

Katarzyna

Creation Director

Polecam z cała odpowiedzialnością Izabelę. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Po sesji mam nakreślony plan działania i wiem
 nad czym popracować. Iza pomogła mi uporządkować i doprecyzować moje plany.
Polecam dla każdego kto ma karierowy
 mętlik w głowie.

Agnieszka

Socjolog

“Sesje coachingowe wpłynęły na wzrost mojego poczucia własnej wartości, dzięki czemu mam większą odwagę do realizacji swoich marzeń i celów.
W wyniku procesu coachingowego, wzrosła moja samoświadomość oraz zmieniła mi się perspektywa patrzenia na pewne tematy. Rozwinęłam:

  • umiejętność patrzenia na schematy, w których się poruszam i przekonania, którymi się kieruję,
  • świadome rozpoznawanie tych schematów, analizę oraz wychodzenie poza nie w celu realizacji swoich celów i marzeń.

Beata

Specjalista ds. operacji

Odkryj swoją drogę

Plan warsztatów online - Start 13 maja

TYDZIEŃ 1

1. Określamy Twoje wartości życiowe i zawodowe, czym się faktycznie kierujesz w życiu, a jak chcesz, żeby było.
2. Formułujemy Twoją misję oraz opracowujemy wizję, która da Ci faktycznie spełnienie i moc sprawczą do działania.

TYDZIEŃ 2

1. Pracujemy nad blokadami, które nie pozwalają Ci docenić siebie, dostrzec swoich atutów.
2. Obalamy przekonania niewspierające i identyfikujemy schematy, abyś nauczyła się z nimi pracować, po to, aby Tobą nie rządziły.

TYDZIEŃ 3

1. Pracujemy nad odkryciem Twoich atutów i osiągnięć.
2. Przygotowujesz swoje podsumowanie zawodowe, cele zawodowe
3. Ćwiczysz autoprezentację w formie pisemnej i na livie.

W każdym tygodniu bierzesz udział w 2 szkoleniach live w specjalnej grupie na Facebooku oraz otrzymujesz zeszyty ćwiczeń i codzienne zadania do wykonania. Dodatkowo odbędzie się wizualizacja prowadzona, medytacja i sesja Q&A na żywo. Razem 9 spotkań z ekspertem online.

[wszystkie nagrania sesji zostają w grupie – dostępne dla ciebie bez limitu czasu]

Zaplanuj rozwój kariery
ODkryj siebie
znajdź pracę marzeń

Kluczowe korzyści udziału w warsztatach

znajdź pracę marzeń

Określisz swoje wartości

Dzięki zdefiniowaniu najważniejszych wartości życiowych i zawodowych będziesz wiedziała co jest dla Ciebie najważniejsze i będziesz miała jasność jakie decyzję będą dla Ciebie dobre.

Nauczysz się pisać CV i aplikować

Nauczysz się jak odpowiadać na ogłoszenia o pracę i pisać skuteczne CV

Zdefiniujesz blokady

Dzięki temu uświadomisz sobie co Cię faktycznie blokuje, a co wspiera, popracujesz nad eliminacją czynników hamujących, aby już bez strachu iść do przodu i realizować swoje cele.

Nauczysz się myśleć o sobie pozytywnie i szacunku do siebie

Spojrzysz na swoją historię jak na pasmo sukcesów i osiągnięć, dzięki temu stworzysz doskonałą autoprezentację i będziesz miała okazję, aby to wyćwiczyć w grupie

Poznasz swoją unikalną wartość

Dzięki określeniu swoich największych zasobów będziesz wiedziała czym dysponujesz - co masz do zaoferowania na rynku pracy i czym możesz się wyróżnić

Nakreślisz wizję i misję

Wizja nada Ci odpowiedni kierunek działania - będziesz mieć pewność w którą stronę podążać, do jakiej pracy aplikować, co jest zgodne z Tobą. Misja da Ci odpowiedź na pytanie w imię czego to robisz, po co naprawdę funkcjonujesz.

Wyćwiczysz Autoprezentację

Przygotujesz swoje podsumowanie zawodowe, otrzymasz feedback oraz będziesz ćwiczyć Autoprezentację w formie wideo i pisemnej w grupie Uczestników warsztatów.

Wybierz najlepszy pakiet dla siebie

Podstawowy

Warsztat

Wartość warsztatów 2900 zł

Cena dla Ciebie

tylko
420 zł

Świetny

Warsztat+Audyt

Wartość warsztatów 3115 zł

Cena dla Ciebie

tylko
635 zł
590 zł

najlepszy

Warsztat+Audyt+Sesje

⚠️LIMIT 15 MIEJSC⚠️

Wartość warsztatów 3845 zł

Cena dla Ciebie

tylko
1235 zł
1100 zł

⚠️DOSTĘPNE TYLKO DO WYCZERPANIA 15 MIEJSC⚠️

🎁OTRZYMUJESZ BONUSY DODATKOWE🎁

KTÓRE UŁATWIĄ CI OSIĄGNIĘCIE CELÓW

BONUS 1 >> Ebook "Abecadło wewnętrznej Siły"

Co zyskujesz z ebooka:

Wartość: 97 zł

Zbuduj pewność siebie

BONUS 2 >> Przewodnik w poszukiwaniu kierunku zawodowego "30 sposobów na zdefiniowanie swoich celów"

Co zyskujesz z przewodnika:

Wartość: 97 zł

Odkryj swój cel zawodowy

BONUS 3 >> KURS "Skuteczne negocjowanie wynagrodzenia"

Negocjuj wynagrodzenie w rekrutacji i w obecnej pracy

Otrzymując dostęp do tego kursu >> 20 lekcji wideo >> zyskujesz:

Wartość: 249 zł  >>  20 lekcji wideo

BONUS 4 >> Przewodnik Etat czy własna firma

Co zyskujesz z przewodnika:

Wartość: 97 zł

Etat czy własna firma - jak zdecydować

O autorce warsztatów

menedżer

Pomagam osobom pracującym lub szukającym pracy w osiągnięciu spełnienia zawodowego, żeby były zadowolone w życiu i odważyły się sięgnąć po marzenia.
Jestem certyfikowanym coachem, trenerem zmiany, trenerem biznesu.

Pomogłam kilkuset klientom na indywidualnych sesjach, szkoleniach i kursach online rozwinąć swój potencjał i osiągnąć spełnienie.
W swojej pracy wykorzystuję 23 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi w biznesie.

Z moich ebooków i poradników skorzystało już ponad 4000 osób.

Prowadzę ok 1200 osób rocznie na szkoleniach, warsztatach i sesjach 1:1.

Sprawdziłam, że można zbudować ścieżkę satysfakcjonującej kariery dla siebie, po gruntownym poznaniu siebie.
Dlatego proponuję Ci udział w warsztatach.

Dzięki współpracy ze mną moi klienci stają się bardziej pewni siebie, znajdują satysfakcjonującą pracę, nie boją się wyzwań, wierzą w swoje możliwości i osiągają wspaniałe cele.

Zapraszam Cię do wspaniałego procesu, który prowadzę osobiście.

Często zadawane pytania:

Dla osób, które nie wiedzą co robić w życiu, jak i tych, które szukają swojej satysfakcjonującej drogi zawodowej, ale wiedzą jak się do tego zabrać.

Skorzystają osoby, które są gotowe, aby swoją drogę zawodową wziąć w swoje własne ręce.

Odkryją siebie, poznają swoje wartości, największe atuty i będą wiedziały jak tym zarządzać w budowaniu swojej drogi zawodowej i pewności siebie.

Jeżeli jesteś gotowa sięgnąć wgłąb swojego potencjału i nauczyć się bez poczucia winy realizować swoje cele – ten warsztat jest dla Ciebie!

Tak, oczywiście. W celu zakupu warsztatów na raty proszę się kontaktować na email: coach@izabelawojtachnik.pl

Standardowa opcja: podział na 2 raty (bez kosztów dodatkowych).

Tak, oczywiście. W celu otrzymania faktury – wpisz poprawne dane podczas składania zamówienia.

Dla osób, które nie chcą podjąć pracy nad sobą tu i teraz, których nie interesuje własny rozwój nie wierzą w proces swojej dobrej zmiany.

Warsztaty są prowadzone w grupie na Facebooku przez 3 tygodnie.

Po ostatnim spotkaniu – dostęp dla grupy jest bez limitu dożywotnio.

Tak, na warsztatach przygotujesz się do zmiany zawodowej, odkryjesz swoje atuty, pokonasz blokady i wyćwiczysz autoprezentację wraz z podsumowaniem zawodowym.

Wszystko odbywa się w zamkniętej grupie na Facebooku, do której otrzymasz zaproszenie po wykupieniu dostępu do warsztatów.

Bierzesz udział w 6 szkoleniach live – w każdy poniedziałek i czwartek przez 3 tygodnie.

Dodatkowo 3 spotkania live: wizualizacja, medytacja oraz sesja Q&A [terminy do ustalenia].

Szkolenia live są realizowane w godzinach:

20 lub 9 rano

Nawet jeśli nie możesz być obecna podczas warsztatów na żywo – obejrzysz w dowolnym terminie. Wszystkie nagrania zostają w grupie na Facebooku dedykowanej danej edycji warsztatów.

 

W grupie dodatkowo otrzymujesz zeszyty ćwiczeń do pobrania oraz wykonujesz codzienne zadania.

Indywidualna konsultacja Audyt CV jest dostępna w pakiecie Świetnym i Najlepszym.

Obejmuje: audyt CV, listu motywacyjnego oraz profilu na Linkedin.

Przesyłasz do mnie dokumenty do Audytu, w odpowiedzi otrzymujesz dane po analizie:

  • wideo nagrane, gdzie pokazuję na twoich dokumentach co ulepszyć i dlaczego,
  • obszerny raport pdf ze wskazówkami dot.cv, listu motyw. oraz prowadzenia profilu na Linkedin,
  • 2 poradniki – lista zwrotów do użycia oraz ćwiczenia na wypisanie osiągnięć,
  • w ramach konsultacji masz dostępne 30 dniowe wsparcie mailowe – możesz bez limitu odsyłać mi CV do sprawdzenia, dopasowane do konkretnej oferty pracy.
Moja nowa kariera

Poznaj siebie, aby odkryć właściwą drogę i nie musieć wreszcie realizować celów innych

Zapraszam Cię do niezwykłego, profesjonalnego procesu

Grupa online startuje 13 maja – gotowa?

Daj sobie szansę – zawalcz o siebie, bez poczucia winy

I zacznij z odwagą realizować swoje cele🚀