Sztuka tworzenia marki osobistej podczas zmiany zawodowej

Odkryj, jak zbudować markę osobistą, która otwiera drzwi do nowej kariery

To webinar dla osób, które pragną lepszej zmiany zawodowej dla siebie, bez względu na aktualny poziom rozwoju i zakres kompetencji.

Zapisz się, jeżeli:

Dlaczego akurat marka osobista?

Zmiana zawodowa to wyzwanie, które często towarzyszy nam z ogromnym stresem i niepewnością.

Moi klienci doświadczają tego bólu zmiany, gdzie muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości zawodowej.

W tym trudnym okresie, umiejętność budowania silnej marki osobistej jest kluczowa.

To szkolenie oferuje konkretne strategie i wiedzę, które pomogą Ci skonstruować pewną siebie i przekonującą markę, niezależnie od tego, jaką ścieżkę kariery obrałeś.

Dzięki sprawdzonym narzędziom i wskazówkom, będziesz w stanie przyciągnąć uwagę pracodawców i klientów, zapewniając sobie stabilność i sukces w nowej roli.

Daj się poprowadzić w tym procesie – razem odkryjmy potencjał Twojej marki osobistej.

Wtedy będziesz mógł z sukcesem pokierować swoją ścieżką zawodową w nowym, ekscytującym kierunku. Zapisz się już teraz.

Do zobaczenia

Izabela Wojtachnik

Co zyskasz dołączając do webinaru

Świadomość swoich atutów i osiągnięć

nauczysz się koncentrować na swoich silnych stronach i będziesz wiedział co wykorzystać w prezentacji siebie

Zwiększysz wiarę w siebie

Tworzenie marki osobistej pomaga budować pewność siebie i samoświadomość, co przekłada się na sukces w każdym aspekcie życia zawodowego.

Przewagę w rekrutacji

Tworząc silną markę osobistą, staniesz się bardziej atrakcyjnym kandydatem dla pracodawców, co pozwoli Ci znaleźć pracę swoich marzeń.

Rozbudujesz sieć kontaktów zawodowych

Budując swoją markę osobistą, zyskasz możliwość nawiązywania wartościowych kontaktów zawodowych i współpracy z innymi profesjonalistami.

Przygotujesz się do rozmów z Klientami i Współpracownikami

zwiększysz swoje szanse w rozmowach z Klientami czy Współpracownikami, na zebraniu w pracy. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub planujesz rozpoczęcie własnej działalności, marka osobista pomoże Ci przyciągnąć klientów i zbudować zaufanie.

Nabierzesz pewności siebie w rozmowach z przełożonym

nie będziesz bał się przedstawić swój pomysł szefowi lub porozmawiać o podwyżce, czy awansie

Poznasz proces projektowania swojej drogi zawodowej

zwiększysz swoją satysfakcję zawodową dzięki działaniu strategicznie, krok po kroku

Poznaj prowadzącą webinar

Izabela Wojtachnik

Wspiera w osiągnięciu spełnienia zawodowego, pomaga wznosić karierę na wyższy poziom, pomaga odkryć swoją drogę i odwagę do realizacji marzeń.

Jest certyfikowanym coachem, trenerem zmiany oraz menedżerem w firmie finansowej z ponad 23 letnim doświadczeniem w biznesie. Specjalizuje się w coachingu odwagi i spełnienia zawodowego.
Prywatnie żona i mama trzech synów. Entuzjastka jazdy na rowerze.

Pomaga  ok. 1200 klientom rocznie na indywidualnych sesjach coachingowych i mentoringowych oraz na szkoleniach, kursach online i warsztatach.

Autorka Akademii Satysfakcji Zawodowej i Pewności Siebie.

Z jej ebooków i poradników skorzystało już ponad 5000 osób.

Dzięki współpracy z Izabelą klienci stają się bardziej pewni siebie, znajdują satysfakcjonującą pracę, nie boją się wyzwań, wierzą w swoje możliwości i osiągają wspaniałe cele.

Co inni klienci mówią o współpracy ze mną

Warsztat był użyteczny, przydatny, efektywny, bo wpłynął na mnie pozytywnie, na mój rozwój.

A to zaprocentuje w życiu zawodowym.

 

Monika
Ekspert Obsługi Kredytów

Podziwiam Twoje zaangażowanie i chęć dzielenia się wiedzą.

To dla mnie najlepszy dowód na to, że to co chcesz przekazać odbiorcom jest autentyczne, że masz z tego satysfakcje i spełnienie.

Twoje webinary plus ostatnia konferencja (!) mnie przekonują 🙂

Dagmara
Księgowa

Z natury jestem nieufna – jednak w przypadku Izy od razu poczułam flow w postaci otwartości, szczerości i indywidualnego podejścia, uśmiechu i pozytywnej energii i spokoju.

 

Ewelina
Event Manager

Sesje coachingowe wpłynęły na wzrost poczucia mojej wartości, dzięki czemu mam większą odwagę do realizacji swoich marzeń i celów.

 

Marysia
Junior Project Assistant

Poszukiwanie pracy to proces, który sam w sobie jest przypomina pracę na pełen etat plus nadgodziny. W tak wyjątkowo niekorzystnym czasie, jak pandemia, przeglądanie ogłoszeń, uaktualnianie CV i pisanie listów motywacyjnych, a przede wszystkim nawiązywanie kontaktów biznesowych przypomina walkę z niewidzialnym wrogiem. Dlatego tak ważne jest odpowiednie wsparcie. Dzięki Izabeli zrozumiałam, że refleksja na temat poszukiwania czy zmiany pracy to już spory krok w odpowiednim kierunku. W moim przypadku wiązało się to również z odnalezieniem się na polskim rynku pracy, gdyż właśnie wróciłam do kraju po wielu latach pobytu za granicą. Kolejne sesje coachingowe z Izabelą pozwoliły mi inaczej spojrzeć na kwestię przygotowania się do rozmów rekrutacyjnych, ustalić optymalną strukturę autoprezentacji i wydobyć naturalność i swobodę wypowiedzi (w dwóch językach).

 

Małgorzata

Project Creator, Translator

Zapisałam się spontanicznie i intuicyjnie, widząc migawkę reklamy w internecie i jak się okazało trafiłam na profesjonalny adres.
Na spotkanie przyszłam z potrzebą rewolucji w moim życiu zawodowym (nie do końca będącą tak w środku na nią zdecydowaną)…poczuciem niepewności, zakłopotania własną sytuacją.
Praca z Tobą pozwoliła usystematyzować wiedzę o sobie, zakres moich działań.
 
Zadania na sesjach oraz materiały, które otrzymałam od Ciebie, pozwoliły przyjrzeć się własnej osobie i sytuacji, w jakiej się znajduję i jakimi dysponuję zasobami. 
Dowiedziałam się o sobie, że jestem kobietą przedsiębiorczą 🙂 
 
Masz swój plan działania na spotkania, równocześnie będąc elastyczną na potrzeby klienta. Odpowiada mi Twoje podejście, szacunek do drugiej osoby, jej poglądów, potrzeb,  delikatność, kompetencja oraz zdecydowanie w tworzonych  wnioskach, popartych wiedzą merytoryczną z  psychologii itd. 
 Faktycznie można poczuć się przy Tobie bezpiecznie i komfortowo, jak dla mnie w koleżeńskiej atmosferze. Odbieram Cię jako specjalistę, kobietę sukcesu – z którego mogę czerpać wzór profesjonalizmu.
Na pewno będę śledzić Twoje wpisy, warsztaty, nagrania. Odbieram Ciebie, jako osobę autentyczną, prezencyjną. 
 
Jeśli osoba faktycznie chce popracować nad sobą, to jesteś doskonałym coachem, do którego warto się zwrócić. Wartość, którą otrzymałam to wzmocnienie własnej osoby,   akceptację.
 Polecam Ciebie z całego serca:-)
Barbara
Przedsiębiorca

Zapisz się na webinar - do zobaczenia online

25 września
g. 19.00

zarezerwuj: 19.00 - 20.30

Otrzymasz link do uczestnictwa online