Zaplanuj rozwój zawodowy
ODkryj swoją drogę
Asertywność w pracy
Jak stawiać granice w pracy
Jak stawiać granice w pracy
Jak wzmacniać pewnosć siebie
Buduj pewność siebie
Zaplanuj rozwój kariery

Na kurs projektowania satysfakcjonującej drogi zawodowej zapisałam się, ponieważ chciałam odkryć swoje zasoby, bardziej poznać swoje mocne strony i umiejętności, aby wykorzystać swój zasób na rynku pracy. Chciałam również przepracować swoje blokady, które utrudniały mi podejmowanie działań. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam wziąć udział w kursie.
Iza jest bardzo zaangażowana w pracę ze swoimi kursantami. Zawsze można zadać Izie pytanie i otrzymać szybką zwrotną ODPOWIEDŹ, POMOC i WSPARCIE. Dba o to, aby kursanci byli zaopiekowani i działali z efektami.

Wszystkie materiały i ćwiczenia zostały przygotowane w profesjonalny sposób pomagają ukierunkować się na konkretny zakres i tematykę, co ułatwia podążanie za kursem i skupieniu się na najważniejszych celach w każdym module. Cenne wskazówki, mądre rady Izy staram się wprowadzać w swoją codzienność, są jak ZŁOTO dla mnie 🙂 U Izy dowiedziałam się m.in. o dzienniku wdzięczności, arkuszu monitorowania działań, o zapisywaniu swoich sukcesów – nie tylko tych spektakularnych 🙂, to bardzo usprawniło moje działania i postępy.

KArolina

Najbardziej podobało się to, iż każdy moduł został odblokowany każdego nowego tygodnia, więc mogłam skupić się tylko na danej tematyce, bez otwierania i zaglądania do kolejnych modułów i lekcji, skupiałam się na tym co istotne w danym tygodniu i wyciągnąć jak najwięcej dla siebie. Cały kurs mocno koncentrował się na poznaniu i odkrywaniu siebie i to było bardzo niezwykłe, ile można dowiedzieć się o sobie poprzez rozwiązywanie ćwiczeń i obserwacje siebie.

Bardzo cenne i wartościowe były dla mnie spotkania coaching call, duża dawka wiedzy i działań do wdrożenia w tygodniu oraz medytacja 🙂

Uczestnik Kursu

pewność siebie i asertywność
Wzmocnij pewność siebie
Wzmacnia PEwność siebie
Zaplanuj rozwój kariery

Podsumowując najkrócej kurs dał mi szansę na spojrzenie na siebie, moje umiejętności i mocne strony – zdecydowanie wzrosła moja samoświadomość, a co za tym poszło docenianie i życzliwe ocenianie siebie. Aktualnie pracuję nad podsumowaniem i CV.

Uczestnik Kursu

Moja nowa kariera
Wzmacnia PEwność siebie
Wzmocnij pewność siebie
Zaplanuj rozwój kariery
Naucz się asertywności w pracy i w rodzinie

WIĘCEJ OPINII I REKOMENDACJI ZNAJDZIESZ NA MOIM PROFILU LINKEDIN

 

KLIKNIJ TUTAJ