CZY TO ZNASZ?

Jeśli dotyczy Ciebie chociaż jedna z niżej wymienionych sytuacji to ten warsztat jest dla Ciebie.

+ nie czujesz się zbyt pewnie, słabo oceniasz siebie i źle o sobie myślisz,

+ chcesz podnieść swoje poczucie własnej wartości, bo masz przekonanie, że dzięki temu możesz osiągnąć więcej,

chcesz odważyć się zajrzeć wgłąb siebie i poznać swoje najpiękniejsze strony,

+ chcesz nie bać się już więcej powiedzieć o sobie w samych superlatywach,

+ masz wysokie poczucie własnej wartości na dość wysokim poziomie, ale szukasz nowych inspiracji w tym zakresie i chcesz być jeszcze bardziej pewna siebie, by móc osiągać więcej.

Podczas trzydniowego warsztatu pokażę Ci jak skutecznie rozwinąć swój potencjał, aby poprzez większe poczucie własnej wartości osiągać więcej i nie czuć przy tym żadnego oporu.
.

Na warsztacie nauczysz się nie tylko tego, jak myśleć pozytywnie każdego dnia, ale zaczniesz postrzegać siebie lepiej i wyeliminujesz ze swojego życia wszelkie blokady, przez co wzrośnie Twoje poczucie własnej wartości. Staniesz się bardziej otwarta na innych ludzi i nie będziesz się bała mówić o sobie dobrze.
Chcę Cię nauczyć na nowo akceptacji siebie i zaproponować Ci fascynującą podróż wgłąb siebie bogatą w refleksję, dzięki czemu lepiej zrozumiesz swoje ograniczenia, przyczyny nieśmiałości i stawisz czoła swoim lękom. Podczas trzydniowej sesji zyskasz świeższe spojrzenie na odpowiednią komunikację, a dzięki dobrze dobranym słowom rozwiniesz umiejętność opowiadania innym o sobie i zobaczysz, że to może sprawiać przyjemność.

Zapoznaj się z programem trzydniowego warsztatu!

Na początku poznamy się lepiej podczas rozmowy w kameralnej grupie warsztatowej po to, aby dowiedzieć się w jaki sposób myślisz o sobie i jak jesteś odbierana przez innych. Później zgłębisz tajniki autentycznej komunikacji i dowiesz się, że mówienie o swoich pasjach to nie przechwalanie, a przyjemność, którą nauczysz się czerpać z opowieści.

Następny krok to postawienie konkretnego celu w formie wyzwania, dzięki któremu nauczysz się jak przełamywać swoje lęki, pokonywać słabości i wyjść poza strefę własnego komfortu.

W drugim dniu naszego spotkania zaczniesz od postanowienia, że nigdy nie będziesz myślała o sobie negatywnie, a pomogą Ci w tym specjalne ćwiczenia. Dzięki nim nauczysz się doceniać małe rzeczy i postrzegać codzienność w pozytywnym świetle.

Odkryjesz, że nastawienie ma duży wpływ na sposób myślenia i może Ci pomóc w osiągnięciach, komunikacji z innymi i budowaniu poczucia wartości. Ponadto przekonasz się, że porównywanie się z innymi to droga donikąd, ale zaczniesz wykorzystywać inspirujące cechy innych z korzyścią dla siebie.

W trzecim dniu spotkania porozmawiamy o perfekcjonizmie i nauczymy się z nim walczyć. Docenisz spojrzenie innych kursantów na Twoją osobę za pomocą praktycznego ćwiczenia w parach, które pozwoli Ci spojrzeć na siebie inaczej. Otrzymasz też wskazówki w trzech krokach, dzięki którym zyskasz pewność siebie i przygotujesz swój unikalny plan działania.

Nasze spotkanie zakończy się kompletnym planem działania, który każdy uczestnik warsztatów indywidualnie wypracuje podczas trzydniowej sesji z pomocą profesjonalnych narzędzi.

Zapraszam Cię na warsztat „Przełam niepewność raz na zawsze”.

DLACZEGO WARTO

Wyobraź sobie, że:

Masz świadomość na ile samodzielnie decydujesz i jakie stany emocjonalne Ciebie dotyczą najczęściej, otrzymujesz gotowe narzędzie, by to rozpoznać.

Wyrażasz siebie - poprzez to co robisz, jak mówisz, jak się zachowujesz, czym się interesujesz - nie boisz się o tym opowiadać.

Potrafisz stawiać sobie wyzwania i realizować je, nie przejmujesz się co pomyślą inni. Umiesz myśleć o sobie pozytywnie.

Umiesz zaakceptować każdą część siebie, bez porównywania z innymi. Dostajesz sprawdzone ćwiczenie, dzięki któremu możesz wykorzystać cechy, które podziwiasz u innych.

Potrafisz częściej powiedzieć i pamiętać o swojej unikalności i oryginalności.

Utworzysz gotowy plan dopasowany indywidualnie do Twojej sytuacji życiowej, który pomoże Ci wejść na drogę do większej pewności siebie krok po kroku.

Nauczysz się odkrywać i korzystać ze swoich atutów. Przekonasz się, że warto być wystarczająco dobrym, a nie perfekcyjnym.

Profesjonalna wiedza, sprawdzone narzędzia, miejsce sprzyjające pracy, kameralna grupa uczestników.

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ

Jak oceniasz poczucie własnej wartości?

Będziemy pracować na konkretnej sytuacji z Twojego życia - zbadanie poziomu postrzegania siebie i decydowaniu o sobie w życiu

Myśl pozytywnie, wzmacniaj się

Naucz się myśleć pozytywnie, stawiaj wyzwania, by pokonać lęki i słabości. Porównywanie z innymi wykorzystaj dla siebie.

Lustro dostateczne

Nauczysz się jak nie wpaść w pułapkę perfekcjonizmu i poznasz spojrzenie innych kursantów na swoją osobę.

Praca z przeszkodami

Dowiesz się co cię wspiera, a co hamuje, by zbudować plan pewności siebie.

Konkretny plan

Wypracujesz konkretne kroki, które chcesz podjąć
na swojej drodze do większej pewności siebie, gwarantujące osiągnięcie tego co chcesz.

TRENER

Nazywam się Izabela Wojtachnik.

Jestem coachem, trenerem zmiany oraz menedżerem w firmie finansowej. Obecnie pracuję głównie coachingowo, prowadząc sesje indywidualne z klientami. Pomagam osobom pracującym lub szukającym pracy osiągnąć spełnienie zawodowe, czyli robić to co kochają oraz poczuć zadowolenie z życia i odważyć się sięgać po marzenia.
Ja również przeszłam w swoim życiu poważny proces zmiany, w wyniku którego odkryłam moją pasję – coaching, stałam się coachem oraz trenerem zmiany. Towarzyszę w zmianie. Prywatnie jestem żoną i matką trójki dzieci. Często pracuję z kobietami, pomagając im rozwijać poszczególne obszary życia.

"Przełam niepewność raz na zawsze" jest to mój autorski warsztat, na którym chciałabym się z Tobą podzielić moją wiedzą oraz w ciekawy sposób umożliwić Ci z niej skorzystać. Wszystkie ćwiczenia i narzędzia, które Ci proponuję są sprawdzone w pracy z moimi klientami. Zapraszam.

Więcej o mnie na stronie www.izabelawojtachnik.pl

A oto niektóre opinie Klientów o warsztatach i pracy ze mną:

"Dawno nie byłam na takich warsztatach! Było bardzo interesująco. Mogłam wczuć się w rolę eksperta i lepiej poznać proces zmiany. Iza prowadzi ćwiczenia bardzo profesjonalnie. Trochę za długo zajmowały nam niektóre ćwiczenia, ale ogólnie na plus. Polecam!"

                                                                                                                                                                                 Monika

"Warsztat był dla mnie bardzo użyteczny. Pytania pogłębiające mi b. pomogą." "Prowadzący spełnił moje oczekiwania w stopniu maksymalnym. Wiedza teoretyczna + warsztaty, praca z sobą samym i z partnerem, co daje szerszy ogląd na swoją sytuację."

"Warsztat był dla mnie bardzo użyteczny - uświadomienie sobie celu, skupienie się na sposobach rozwiązania ewentualnych problemów podczas realizacji celu."

  

"Z natury jestem nieufna, kilka spotkań zajmuje mi zazwyczaj otwarcie się na nową znajomość- jednak w przypadku Izy od razu poczułam "flow" w postaci otwartości, szczerości i indywidualnego podejścia, uśmiechu i pozytywnej energii i spokoju. Współpraca bez zbędnego nadęcia, z dostosowaniem mojej wiedzy o coachingu tak aby dobrze nam się pracowało. Nie wywierała na mnie presji jeśli chodzi o tempo pracy, jednocześnie stanowczo pomagała ustalać cele na daną sesję czy cały proces coachingowi - takie połączenie luzu z dyscypliną jest dla mnie najlepsze. Dzięki sesjom udało mi się wykrystalizować ścieżkę rozwoju kariery zawodowej - teraz przede mną ciężka praca do osiągania celu. Serdecznie polecam współpracę z Izabelą Wojtachnik."

Katarzyna

"Ponownie przemyślałam temat poszukiwania i zmiany pracy, dzięki czemu mogę lepiej przygotować się do rozmów rekrutacyjnych i innych działań związanych z planowaną zmianą. Wzmocniła się moja wiara w możliwość znalezienia satysfakcjonującej pracy."

Anna

ORGANIZACJA

Kiedy

24, 26 i 28 września 2018 r. godz. 16.30 - 19.30 (3 dni po 3h)

Gdzie

BlisCo Mamy, ul. Franciszka Klimczaka 8/24, Warszawa (klatka B, I piętro)

Wskazówki dojazdu Blisco Mamy

Grupa

kameralna do 15 osób

Cena

199 zł (cena za 3 dni)

KONTAKT

Masz jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu ze mną: coach@izabelawojtachnik.pl lub zadzwoń: 503700005, lub też skorzystaj z formularza kontaktowego: