HEJ! ZOSTAŃ TU JESZCZE CHWILĘ!

Dokładnie przeczytaj ofertę dla Ciebie!

… nie przegap tej specjalnej okazji!

pewnosc-siebie

Dziękuję! Twój zapis na prezent został potwierdzony.

Wkrótce otrzymasz e-maila z obiecanym prezentem [sprawdź wszystkie foldery skrzynki odbiorczej – spam, powiadomienia, oferty, inne]. Korzystaj!

 


ALE TO NIE WSZYSTKO!

Do zdobycia satysfakcjonującej pracy potrzebujesz zbudować wewnętrzną siłę – aby umieć stawiać granice i z pewnością siebie prezentować swoje atuty.

Jeśli chcesz poznać 11 sprawdzonych metod budowania pewności siebie i osiągać wymarzone cele sprawdź tutaj ofertę dla Ciebie.

 

KURS ONLINE W SKANDALICZNIE NISKIEJ CENIE!

TĄ STRONĘ WIDZISZ TYLKO RAZ, NIE ZASTANAWIAJ SIĘ DŁUGO!

 

Jeśli chcesz:

 

+ uwierzyć w swoje możliwości i osiągać ambitne cele,

+ stać się osobą pewną siebie na co dzień, aby nie bać się opinii innych,

+ wzmocnić swoją pewność, aby móc osiągnąć dla siebie wymarzony awans, podwyżkę i satysfakcjonującą pracę,

+ odważyć się wypowiadać publicznie,

+ przestać myśleć o sobie negatywnie i odkryć to, co w Tobie najpiękniejsze.

Asertywność w pracy
Znajdź wymarzoną pracę

 

 

 

CZY TO ZNASZ?

Jeśli dotyczy Ciebie chociaż jedna z niżej wymienionych sytuacji to ten kurs jest dla Ciebie.

+ nie czujesz się zbyt pewnie w sytuacjach wymagających podjęcia decyzji,

+ słabo oceniasz siebie i nie wierzysz w swoje możliwości,

+ źle o sobie myślisz,

+ chcesz podnieść swoje poczucie własnej wartości, bo masz przekonanie, że dzięki temu możesz osiągnąć więcej,

+ nie masz odwagi porozmawiać z szefem o podwyżce,

+ masz dużą wiedzę w swojej branży, ale boisz się zabrać głos na zebraniu w pracy,

+ nie chodzisz na rozmowy rekrutacyjne, bo paraliżuje Cię stres,

+ wstydzisz się mówić o swoich atutach, nie odkryłeś dotychczas swoich najmocniejszych stron,

+ wolisz umrzeć niż wystąpić publicznie,

+ masz poczucie własnej wartości na dość wysokim poziomie, ale szukasz nowych inspiracji w tym zakresie i chcesz być jeszcze bardziej pewny siebie, by móc osiągać więcej i zaplanować właściwą drogę zawodową.


Podczas kursu online pokażę Ci ⇓

jak skutecznie rozwinąć swój potencjał, aby poprzez większe poczucie własnej wartości osiągać więcej

i nie czuć przy tym żadnego oporu.

Zapoznaj się z korzyściami kursu

>> To praktyczny proces budowania pewności siebie dzień po dniu.

>> Słuchasz i oglądasz lekcje wideo, wykonujesz ćwiczenia i codziennie robisz kolejny krok w stronę wymarzonej pewności siebie.

>> Na kursie przedstawię Ci sprawdzone metody budowania pewności siebie krok po kroku, dzięki czemu wyeliminujesz swoje hamulce i przyczyny nieśmiałości, stawisz czoła swoim lękom.

>> Zyskasz umiejętność opowiadania o sobie bez wstydu, nie będziesz już przejmował się co inni pomyślą.

>> Na tych solidnych fundamentach będziesz mógł zbudować satysfakcjonującą karierę.

zapisz się na kurs online

Jak będzie przebiegała Twoja droga w trakcie kursu

Etap 1

Na początku poznasz lepiej w jaki sposób myślisz o sobie i jak jesteś odbierany przez innych. Zdiagnozujesz kto tak naprawdę ma wpływ na Twoje życie.
To będzie początek stworzenia Twojej wersji Ciebie. Później zgłębisz tajniki autentycznej komunikacji i dowiesz się, że mówienie o swoich pasjach to nie przechwalanie, a przyjemność, którą nauczysz się czerpać z opowieści.

Etap 2

Następny krok to postawienie konkretnego celu w formie wyzwania, dzięki któremu nauczysz się jak przełamywać swoje lęki, pokonywać słabości i wyjść poza strefę własnego komfortu.

Następnie zaryzykujesz postanowienie: nigdy nie będziesz myślał o sobie negatywnie, a pomogą Ci w tym specjalne ćwiczenia. Dzięki nim nauczysz się obalać negatywne przekonania. Dowiesz się również jak można skorzystać z porażki i postrzegać codzienność w pozytywnym świetle.

Etap 3

Odkryjesz, że nastawienie ma duży wpływ na sposób myślenia i może Ci pomóc w osiągnięciach, komunikacji z innymi i budowaniu poczucia wartości.
Ponadto przekonasz się, że porównywanie się z innymi to droga donikąd, ale zaczniesz wykorzystywać inspirujące cechy innych z korzyścią dla siebie.

Etap 4

Kolejne lekcje kursu pokażą Ci czym jest perfekcjonizm i nauczysz się z nim walczyć. Na końcu odkryjesz więcej swoich atutów i dowiesz się jak z nich skorzystać.
Z pomocą profesjonalnych narzędzi przejdziesz proces budowania pewności siebie krok po kroku, w takim tempie, jakiego będziesz potrzebował.

 

Dołącz do kursu "11 sprawdzonych metod do osiągnięcia pewności siebie",

pewność siebie nie przyjdzie sama.

DLACZEGO WARTO

Wyobraź sobie, że:

Już zawsze masz odwagę, żeby zabrać głos na zebraniu w pracy. Umiesz zadbać o swoje sprawy, nie boisz się wyrazić swojej opinii, masz odwagę, aby przedstawić swoje sukcesy i porozmawiać z szefem o awansie.

Wyrażasz siebie - poprzez to co robisz, jak mówisz, jak się zachowujesz, czym się interesujesz - nie boisz się o tym opowiadać. Już nigdy więcej nie boisz się co pomyślą inni.

Potrafisz stawiać sobie wyzwania i realizować je, nie przejmujesz się co pomyślą inni. Umiesz myśleć o sobie pozytywnie.

Umiesz zaakceptować każdą część siebie, bez porównywania z innymi. Dostajesz sprawdzone ćwiczenie, dzięki któremu możesz wykorzystać cechy, które podziwiasz u innych.

Potrafisz częściej powiedzieć i pamiętać o swojej unikalności i oryginalności, co daje Ci przewagę w zdobyciu wymarzonej pracy.

Utworzysz gotowy plan dopasowany indywidualnie do Twojej sytuacji życiowej, który pomoże Ci wejść na drogę wymarzonej kariery zawodowej, z większą pewnością siebie.

Nauczysz się odkrywać i korzystać ze swoich atutów. Przekonasz się, że warto być wystarczająco dobrym, a nie perfekcyjnym.

Profesjonalna wiedza, sprawdzone narzędzia, automatyczna wiadomość na Twój email z kolejną lekcją kursu.

O AUTORCE KURSU

Nazywam się Izabela Wojtachnik.

Pomagam osobom pracującym lub szukającym pracy osiągnąć spełnienie zawodowe, żeby mogli robić to co kochają oraz poczuć zadowolenie z życia i odważyć się sięgać po marzenia.
Jestem trenerem zmiany, trenerem biznesu oraz certyfikowanym coachem.

Pracuję z klientami na sesjach indywidualnych online oraz prowadzę warsztaty rozwojowe i kursy online. W swojej pracy obecnie wykorzystuję 23 letnie doświadczenie w pracy w ludźmi w biznesie.

Dzięki współpracy ze mną moi klienci znajdują satysfakcjonującą pracę, pewność siebie, odkrywają swoją drogę zawodową. Nie boją się podejmować wyzwań i spełniać swoje marzenia!

Ja również przeszłam w swoim życiu poważny proces zmiany, w wyniku którego odkryłam moją pasję – coaching.

Teraz towarzyszę innym w zmianie, sprawiając, że osiągają swoje marzenia 🙂

Założyłam Akademię Satysfakcji Zawodowej i Pewności Siebie.

Prywatnie jestem żoną i matką trójki dzieci. Entuzjastką jazdy na rowerze.

"11 sprawdzonych metod uzyskania pewności siebie" jest to mój autorski kurs online, na którym chciałabym się z Tobą podzielić moją wiedzą oraz w ciekawy sposób umożliwić Ci z niej skorzystać. Wszystkie ćwiczenia i narzędzia, które Ci proponuję są sprawdzone w pracy z moimi klientami. Zapraszam do budowania swojej wewnętrznej siły!

 

A oto niektóre opinie Klientów o pracy ze mną:

"Kurs z pozoru składa się z krótkich treści, ale o wielkiej mocy 🙂 Wykonuję wszystkie ćwiczenia powtarzając codziennie i wniosek nasuwa się jeden: dzięki systematycznemu powtarzaniu ta pewność siebie zostaje zapisywana (zaprogramowana) w mózgu i odczuciach. Literaturę zwłaszcza coachingową czytam od kilku lat, jednak ćwiczeń dotyczących pewności siebie nie wykonywałem powtarzając - teraz widzę, że tu leży klucz - w utrwalaniu 🙂 Z dnia na dzień czuję większą pewność siebie. Kurs wznosi na wyższy poziom :)"

Tomasz

"Kurs jest dla mnie maksymalnie użyteczny. Wszystkie aspekty kursu były przydatne i wartościowe. Wzmocniłem systematyczność ćwiczeń, nabyłem stabilizacji własnych myśli"
Malwina

"Dawno nie byłam na takich warsztatach! Było bardzo interesująco. Mogłam wczuć się w rolę eksperta i lepiej poznać proces zmiany. Iza prowadzi ćwiczenia bardzo profesjonalnie. Polecam!"

Monika

"Warsztat był dla mnie bardzo użyteczny - uświadomienie sobie celu, skupienie się na sposobach rozwiązania ewentualnych problemów podczas realizacji celu."

Agata

"Z natury jestem nieufna, kilka spotkań zajmuje mi zazwyczaj otwarcie się na nową znajomość- jednak w przypadku Izy od razu poczułam "flow" w postaci otwartości, szczerości i indywidualnego podejścia, uśmiechu i pozytywnej energii i spokoju. Współpraca bez zbędnego nadęcia, z dostosowaniem mojej wiedzy o coachingu tak aby dobrze nam się pracowało. Nie wywierała na mnie presji jeśli chodzi o tempo pracy, jednocześnie stanowczo pomagała ustalać cele na daną sesję czy cały proces coachingowi - takie połączenie luzu z dyscypliną jest dla mnie najlepsze. Dzięki sesjom udało mi się wykrystalizować ścieżkę rozwoju kariery zawodowej - teraz przede mną ciężka praca do osiągania celu. Serdecznie polecam współpracę z Izabelą Wojtachnik."

Katarzyna

OTO, co otrzymujesz

Czas trwania kursu

3 tygodnie,

Co drugi dzień otrzymujesz nową lekcję na e-mail

Forma

Kurs online,

11 lekcji na Twój email

Materiały

11 lekcji video

Materiały pdf do każdej lekcji

Sprawdzone ćwiczenia i narzędzia

Bonusy

1. Poradnik - jak użyć swoich atutów w dokumentach aplikacyjnych

2. Test motywacji

3. Stwórz listę swoich osiągnięć

OFERTA

BONUSY

Bonus 1. Poradnik - jak użyć swoich atutów w dokumentach aplikacyjnych - 59 zł

Otrzymasz konkretne wskazówki, dzięki którym Twoje CV i list motywacyjny
będą pełniejsze o Twoje mocne strony, co zapewni Ci uwagę rekrutera.

Bonus 2. Test motywacji - 30 zł

Otrzymasz sprawdzone ćwiczenie, dzięki któremu łatwo sprawdzisz jakie czynniki motywują Cię do działania.

Bonus 3. Stwórz listę osiągnięć - 70 zł

Dostaniesz sprawdzone ćwiczenia, dzięki którym utworzysz listę swoich osiągnięć na podstawie swojej historii zawodowej.
Wreszcie Twoje CV zyska na wartości.

Wartość razem: 159 zł

KURS

11 lekcji wideo + materiały pdf: 370 zł

Bonusy - 159 zł

Całkowita wartość kursu:

529 zł

Oszczędzasz 482 zł

Cena po zniżce:

 

47 zł

   

 

 

DODATKOWE INFORMACJE DLA CIEBIE

⇒ Po kliknięciu przycisku "Dołączam do kursu..." zostaniesz przekierowany do strony z płatnościami.

⇒ Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie zakupu na swój adres mailowy oraz dostęp do pierwszej lekcji.

⇒ Każda kolejna lekcja będzie dla Ciebie dostępna co drugi dzień - otrzymasz informacje i materiały bezpośrednio na swoją skrzynkę emailową. Będziesz mógł wracać do materiału kiedy chcesz.

Nie zwlekaj - zapisz się teraz na kurs - wzmocnij swoją pewność siebie i stwórz wymarzoną karierę!

 

Do zobaczenia w kursie 🙂