Zbuduj nową drogę zawodową

Witaj na 3-dniowym wyzwaniu

Jak budować życie zawodowe na swoich warunkach

Na tej stronie pobierzesz materiały z ćwiczeniami oraz obejrzysz nagrania live z wyzwania

📆Materiały będą dostępne tylko do niedzieli 24 września

Asertywność w pracy i w życiu

Izabela Wojtachnik - trener zmiany, coach, trener biznesu

DZIEŃ 1 - 19 września "Pomysł na siebie"

Szkolenie live g. 8.30 + zadanie
OBEJRZYJ NAGRANIE PONIŻEJ

DZIEŃ 2 - 20 września "Puść hamulce"

Szkolenie live g. 8.30 + zadanie
OBEJRZYJ NAGRANIE PONIŻEJ

DZIEŃ 3 - 21 września "Puść hamulce"

Szkolenie live g. 8.30 + zadanie
OBEJRZYJ NAGRANIE PONIŻEJ

POBIERZ KARTY PRACY NA KAŻDY DZIEŃ

CO DALEJ?

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY DOŁĄCZENIA DO WARSZTATÓW - START 02.10 I ZAPROJEKTUJ SATYSFAKCJONUJĄCĄ DROGĘ ZAWODOWĄ DLA SIEBIE

🏷️UWAGA! KOD RABATOWY -20% (!) "MOJADROGA" + BONUSY SĄ WAŻNE TYLKO DO NIEDZIELI WŁĄCZNIE 24.09🧨🧨🧨

CZAS NA TWÓJ RUCH - start 02.10

Zobacz jakie efekty osiągają Uczestnicy Kursu

"Udało mi się wykrystalizować ścieżkę rozwoju kariery zawodowej "

"Tematy kursu są doskonale ułożone, jest dużo pomocnych ćwiczeń i warto je robić jeden po drugim."
"Ponownie przemyślałam temat poszukiwania i zmiany pracy, dzięki czemu mogę lepiej przygotować się do rozmów rekrutacyjnych i innych działań związanych z planowaną zmianą. Wzmocniła się moja wiara w możliwość znalezienia satysfakcjonującej pracy."
"Zdecydowanie polecam, bardzo rzetelne i profesjonalne podejście"

"Z natury jestem nieufna - jednak w przypadku Izy od razu poczułam flow w postaci otwartości, szczerości i indywidualnego podejścia, uśmiechu i pozytywnej energii i spokoju"

"Serdecznie polecam współpracę z Izabelą."
Znajdź swój kierunek zawodowy
Izabela Wojtachnik

Przed kursem szukałam swojej drogi, nie wiedziałam czego chcę od życia, nie wiedziałam co chcę robić dalej. Wiedziałam tylko, że nie chcę tkwić w tym samym miejscu.
Dzięki kursowi i Dzięki Tobie Iza znalazłam swój cel, odkryłam swoją drogę. Teraz zrobię wszystko ( ułożę konkretny plan działania), żeby ruszyć z miejsca.
Uważam, że warto przystąpić do kursu, ponieważ kurs jest tak ułożony, że odkrywamy siebie na nowo, poznajemy swoje wnętrze, a to podstawy do jakichkolwiek zmian. W bardzo łatwy sposób przedstawione są konkretne kroki, które trzeba wykonać na drodze do zmian. Trzeba się zaangażować i dopiero wtedy są efekty, to nie jest kurs, który możesz sobie zrobić “po łebkach”, bo wtedy efektów nie będzie.
Bardzo dziękuję Iza za to, że mogłam uczestniczyć w Twoim kursie.
To był pierwszy kurs, na jaki się zdecydowałam na mojej drodze do zmian. Teraz będę działać, nie myśleć i się zastanawiać co dalej. Z chęcią będę też wracać do kursu

Agnieszka
Eskpert ds.Obsługi Klienta

Na wstępie dzięki za kurs, trochę mnie uskrzydlił… pociągnąłem temat do końca … przeszedłem rekrutacje i 2 dni temu dostałem konkretną propozycję pracy 😉 na stanowisko Business Analyst w firmie IT.

Tak, to jest dokładnie to co sobie zaprojektowałem podczas kursu.

Kurs oceniam bardzo pozytywnie, od samego początku zaskoczony byłem ilością materiałów dodatkowych, które mają świetną szatę graficzną.
Dobrym pomysłem są też moduły, które były odblokowywane kolejno.

 

Paweł
Business Analyst IT

Dzięki pracy z Izą, zdefiniowałam swoje wartości życiowe (co to konkretnie dla mnie oznacza, np że wolność jest dla mnie wartością i jak w dobie pandemii, nadal mogę ją realizować). To było jedno z moich pierwszych pytań. Zajmowałyśmy się też moimi osiągnięciami zawodowymi, gdyż przychodząc do Izy uważałam, że nie mam żadnych spektakularnych osiągnięć w pracy.

I tu również, Iza pomogła mi zobaczyć, że uważam iż nie posiadam sukcesów, ponieważ moje wyobrażenia i definicje sukcesu są mocno wyolbrzymione i mało realistyczne. Dostrzegłam jak wiele sukcesów w swoim codziennym życiu zawodowym osiągnęłam, mimo, że nie były one na miarę zdobycia Everestu.

Praca z Izą pozwoliła mi dostrzec w sobie swoją wyjątkowość i docenić siebie za to co mam i czym dzielę się z innymi.

Iza prowadziła spotkania w atmosferze zaufania, pełnego skupienia na tym co mówię a swoją profesjonalną postawą i wiedzą oraz doświadczeniem, pomagała mi odkrywać to co było dla mnie trudne.

Marta
Guard Officer Administrative

Zaplanuj rozwój kariery

Podsumowując najkrócej kurs dał mi szansę na spojrzenie na siebie, moje umiejętności i mocne strony – zdecydowanie wzrosła moja samoświadomość, a co za tym poszło docenianie i życzliwe ocenianie siebie. Aktualnie pracuję nad podsumowaniem i CV.

Uczestnik Kursu

Moja nowa kariera

Na kurs projektowania satysfakcjonującej drogi zawodowej zapisałam się, ponieważ chciałam odkryć swoje zasoby, bardziej poznać swoje mocne strony i umiejętności, aby wykorzystać swój zasób na rynku pracy. Chciałam również przepracować swoje blokady, które utrudniały mi podejmowanie działań. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam wziąć udział w kursie.
Iza jest bardzo zaangażowana w pracę ze swoimi kursantami. Zawsze można zadać Izie pytanie i otrzymać szybką zwrotną ODPOWIEDŹ, POMOC i WSPARCIE. Dba o to, aby kursanci byli zaopiekowani i działali z efektami.

Wszystkie materiały i ćwiczenia zostały przygotowane w profesjonalny sposób pomagają ukierunkować się na konkretny zakres i tematykę, co ułatwia podążanie za kursem i skupieniu się na najważniejszych celach w każdym module. Cenne wskazówki, mądre rady Izy staram się wprowadzać w swoją codzienność, są jak ZŁOTO dla mnie 🙂 U Izy dowiedziałam się m.in. o dzienniku wdzięczności, arkuszu monitorowania działań, o zapisywaniu swoich sukcesów – nie tylko tych spektakularnych 🙂, to bardzo usprawniło moje działania i postępy.

KArolina

Najbardziej podobało się to, iż każdy moduł został odblokowany każdego nowego tygodnia, więc mogłam skupić się tylko na danej tematyce, bez otwierania i zaglądania do kolejnych modułów i lekcji, skupiałam się na tym co istotne w danym tygodniu i wyciągnąć jak najwięcej dla siebie. Cały kurs mocno koncentrował się na poznaniu i odkrywaniu siebie i to było bardzo niezwykłe, ile można dowiedzieć się o sobie poprzez rozwiązywanie ćwiczeń i obserwacje siebie.

Bardzo cenne i wartościowe były dla mnie spotkania coaching call, duża dawka wiedzy i działań do wdrożenia w tygodniu oraz medytacja 🙂

Uczestnik Kursu

Poznaj autorkę Programu

Autorka wyzwania – Izabela Wojtachnik

Pomaga osobom pracującym lub szukającym pracy w osiągnięciu spełnienia zawodowego, żeby były zadowolone w życiu i odważyły się sięgnąć po marzenia.

Jest certyfikowanym coachem, trenerem zmiany, trenerem biznesu i menedżerem. W swojej pracy wykorzystuje 23 letnie doświadczenie biznesowe w pracy z ludźmi.

Pomogła kilkuset klientom na indywidualnych sesjach coachingowych i mentoringowych oraz na szkoleniach i kursach online.

Z jej ebooków i poradników skorzystało już ponad 4000 osób.

Autorka Akademii Satysfakcji Zawodowej i Pewności Siebie.

Z jej szkoleń i warsztatów korzysta ok. 1200 osób rocznie.

Dzięki współpracy z Izabelą klienci stają się bardziej pewni siebie, znajdują satysfakcjonującą pracę, nie boją się wyzwań, wierzą w swoje możliwości i osiągają wspaniałe cele.

Każde jej wyzwanie to mega doświadczenie, które przeprowadzi Cię w zupełnie inne miejsce.

Poznaj opinie uczestników poprzednich wyzwań

Ekspert Obsługi Kredytów

Warsztat był użyteczny, przydatny, efektywny, bo wpłynął na mnie pozytywnie, na mój rozwój.

A to zaprocentuje w życiu zawodowym.

 

Monika

Księgowa

Podziwiam Twoje zaangażowanie i chęć dzielenia się wiedzą.

To dla mnie najlepszy dowód na to, że to co chcesz przekazać odbiorcom jest autentyczne, że masz z tego satysfakcje i spełnienie.

 

Dagmara

Mł. Specjalista HR

Nauczyłem się, że warto podejmować działanie, a nie czekać “na nie wiadomo co”. Dziękuję za okazję do przełamania siebie!

Szymon

Pracownik Administracji

Dla mnie to wyzwanie to poszerzenie swojej strefy komfortu o kolejny obszar i kolejny krok na ścieżce zmiany. Przekonałam się, też, że nie chcę już się cofać ani zejść z tej ścieżki. 

Aneta

Moja nowa kariera
Zaplanuj rozwój kariery
znajdź pracę marzeń

🔗POBIERZ AGENDĘ PROGRAMU

Nie warto tracić życia na tkwienie w niesatysfakcjonującej pracy!