VOD – Konferencja 3 “Przygotuj się na burzliwy rynek pracy”

Izabela Wojtachnik
117.00 zł
konferencja3

Nagrania 10 szkoleń z konferencji "Przygotuj się na burzliwy rynek pracy" - edycja 3

Poznaj sprawdzone metody i narzędzia, aby wyróżnić się na kryzysowym rynku pracy i zdobyć pracę marzeń!

Kupując dostęp do nagrań z konferencji otrzymujesz:

Wartość biletu na konferencję: 697 zł
Cena promocyjna: 117 zł

Buduj markę na rynku pracy

Premiera nagrań

PIĄTEK: 27 listopada 2020 r.​

Czas

365 dni z nielimitowaną liczbą odtworzeń

100% online

Nagrania będą dostępne na platformie VOD z dowolnego miejsca

Funkcje kursu

 • Wykłady 10
 • Quizy 0
 • Studenci 36
 • Oceny Tak
 • Prelekcja "Podsumowanie zawodowe kluczem do zdobycia pracy marzeń" 1

  Na pytanie „powiedz coś o sobie” masz pustkę w głowie? Nieraz na spotkaniach networkingowych kiedy pada pytanie : „Czym się zajmujesz”, zaczynasz miotać się w myślach? To dlatego, że nie masz wypracowanego dobrego, skutecznego podsumowania zawodowego. Zapraszam na prelekcję, dzięki której: - Nauczysz się autoprezentacji, - Poznasz strukturę podsumowania zawodowego, - Zwiększysz wiarę w swoje możliwości, aby z pewnością siebie przekonać rozmówców.

  • Wykład1.1
   VOD 1h 30 min.
 • Prelekcja "Jak uczyć się języka angielskiego online i korzystać z jego znajomości w praktyce w świecie biznesu i na rynku pracy?​" 1

  W obecnych czasach nauka języków obcych jest koniecznością.  Zapraszamy na prelekcję, dzięki której: Poznasz sposoby na naukę języka angielskiego online, Dowiesz się jak pokonać strach przed mówieniem w języku angielskim w sytuacjach biznesowych Zobaczysz jak wykorzystać znajomość języka angielskiego, żeby odnieść sukces w życiu zawodowym.

  • Wykład2.1
   VOD 1h 4 min.
 • Prelekcja "Kolor i styl a wizerunek kobiety" 1

  Zapraszam na prelekcję, z której dowiesz się m.in. Jak zbudować swój styl krok po kroku Jak ważna jest znajomość swojej temperatury skóry i typu urody Jak stworzyć swoją szafę kapsułową  Jak łączyć kolory i wzory Co to jest psychologia koloru i gdzie ją wykorzystujemy.  Co zyskasz po prelekcji: - zwiększy się świadomość Twoich atutów,  - spójny wizerunek,  - harmonia w Twojej szafie i kosmetyczce, - większa pewność siebie,  - szybsze i bardziej udane zakupy.

  • Wykład3.1
   VOD 50 min.
 • Prelekcja "LinkedIn dla szukających pracy – jak robić to dobrze?" 1

  LinkedIn to najszybciej rozwijające się medium biznesowe na świecie. To miejsce łączące specjalistów, profesjonalistów, którzy chcą rozwinąć karierę z osobami szukającymi idealnych pracowników. Podczas spotkania dowiesz się, jak działać na LinkedIn, kiedy szukasz pracy lub planujesz zmiany w karierze. Poznasz najważniejsze elementy profilu, na które zwracają uwagę rekruterzy. Dowiesz się, jakie inne funkcje tego medium warto wykorzystać, by zostać zauważonym przez osoby szukające kandydatów. Poznasz przykłady aktywności, która uczyni Twój profil jeszcze bardziej skutecznym.

  • Wykład4.1
   VOD 1h 2 min.
 • Prelekcja "Praca zdalna - domowy areszt w piżamie czy stan Nirvany? Twój wybór!" 1

  Siedzisz na łóżku z laptopem na kolanach, popijasz kawę i pracujesz tak pięknie, że warto to pokazać na Instagramie? Biegasz nerwowo w piżamie bez śniadania o 15 szukając ważnych dokumentów w szafce w kuchni? Czy tak wygląda Twoja praca zdalna?  Na szkoleniu porozmawiamy o tym, co zrobić, żeby odpowiednio przygotować miejsce pracy, dobrze wykorzystać czas pracy i zadbać o siebie podczas pracy zdalnej. 

  • Wykład5.1
   VOD 1h 18 min.
 • Prelekcja "Jak korzystać ze szkoleń i osiągać swoje cele?" 1

  Pragniesz wymarzonej zmiany w Twoim życiu. Snujesz cudowną wizję satysfakcjonującej pracy. Masz wizję, wiesz gdzie chcesz dojść. Wiesz też, że potrzebne Ci są konkretne umiejętności i wiedza. Chętnie zapisujesz się na różne szkolenia, webinary, które wydają Ci się atrakcyjne. Bierzesz udział w kursach, słuchasz, notujesz, próbujesz zrozumieć, ale nadal nic się nie zmienia? O co tutaj może chodzić? Z tej prelekcji: poznasz proces wdrażania wiedzy, dowiesz się kiedy masz szansę na rozpoczęcie prawdziwej zmiany, dowiesz się jak strategicznie podejść do szkoleń, aby dzięki wiedzy realizować swoje cele.

  • Wykład6.1
   VOD 1h 34 min.
 • Prelekcja "Czy dziś jest dobry moment na zmianę pracy? Kilka słów o rekrutacji w nadzwyczajnych czasach." 1

  O tym, czy dziś jest dobry czas, aby podjąć się nowych wyzwań zawodowych, czy obecna sytuacja sprzyja podejmowaniu decyzji o zmianie pracy, o szansach i ryzykach z tym związanych. Jak wygląda proces rekrutacyjny w pandemii i jak przygotować się do rozmów on-line,  wreszcie o różnych postawach wśród kandydatów i o tym, dlaczego warto być w kontakcie z dobrymi rekruterami? O procesach rekrutacyjnych w nadzwyczajnych czasach z perspektywy osób je prowadzących opowiedzą Justyna Przybylska i Anna Hawryluk, zarządzające IT Professionals | Professionals Group.

  • Wykład7.1
   VOD 1h 6 min.
 • Prelekcja "Zaprogramuj się na szczęście i sukces! Stwórz nawyki warte miliony.​" 1

  95 % wszystkiego, co robisz w swoim życiu, jak myślisz, w jaki sposób podejmujesz działanie oraz co czujesz, jest wynikiem nawyku. Jeśli więc to, co dzieje się w Twoim życiu w żaden sposób nie daje Ci poczucia szczęścia, czy sukcesu, to jest to dla mnie jasny sygnał, że w twoim życiu brakuje nawyków, które dają poczucie sprawstwa i skuteczności.   W trakcie wystąpienia opowiem Ci o najważniejszych nawykach, które zmieniły życie wielu ludzi. Jeśli brakuje Ci pewności siebie, często planujesz, ale nie podejmujesz działania albo zwyczajnie nie wiesz, jak ruszyć z miejsca i rozpocząć inne życie, to ta prelekcja jest właśnie dla Ciebie. Opowiem Ci o tym, czym są nawyki, jak zmienić te niewspierające na wspierające i jak wytrwać w działaniu! Podzielę się też z Tobą narzędziem, które stworzyłam po to, by skutecznie wprowadzać nawyki, byś mógł/mogła osiągnąć szczęście, bądź upragniony sukces!

  • Wykład8.1
   VOD 1h
 • Prelekcja "Mocna marka osobista - konieczność na ciężkie czasy, czy na zawsze?" 1

  Zapraszam na prelekcję, z której: Dowiesz się na ile mocna marka osobista pomoże nam w poszukiwaniu pracy, a na ile w tworzeniu własnego biznesu? Poznasz kilka żelaznych praw, którymi rządzi się budowa marki osobistej w życiu zawodowym, szczególnie w tzw. "ciężkich czasach". Poznasz prawdziwą historię jednego z klientów Mentora Marki, który szukał właściwego miejsca dla siebie – case study.

  • Wykład9.1
   VOD 46 min.
 • Prelekcja "Poznaj kompetencje przyszłości - rozwijaj się albo zostań reliktem przeszłości" 1

  Wg PwC 69% przedsiębiorstw dostrzega rosnąca lukę kompetencyjną w obszarze cyfryzacji. Czy chcesz wykorzystać tą szansę i zdobyć kompetencje, których potrzebują rozwijające się przedsiębiorstwa. Z mojej prelekcji dowiesz się: Jakie są trendy, które zmieniają świat. Jeśli chcesz poświęcić swój czas na rozwój to zrób to z głową i wykorzystaj nowe możliwości. Jakie obszary kompetencji warto rozwijać, by stać się atrakcyjnym na rynku pracy. Poznaj 10 umiejętności przydatnych w cyfrowym świecie i dowiedz się dzięki którym w pełni wykorzystasz swój potencjał. Jaka kultura organizacyjna zapewnia największą satysfakcję z pracy, zarobki i sprzyja rozwojowi. Dostaniesz ode mnie test, który pomoże Ci sprawdzić w jakiej kulturze będziesz czuł się najlepiej. Dzięki tej wiedzy będziesz wiedział o co pytać przyszłego pracodawcę, by trafić do firmy, w której rozwiniesz skrzydła.

  • Wykład10.1
   VOD 1h 23 min.
Pomagam osobom pracującym lub szukającym pracy w osiągnięciu spełnienia zawodowego, żeby były zadowolone w życiu i odważyły się sięgnąć po marzenia. Od 21 lat pracuję w biznesie w branży finansowej. Od 15 lat na stanowisku menedżera. Jestem trenerem zmiany oraz certyfikowanym coachem ICF (akredytacja Międzynarodowej Federacji Coachów na poziomie ACC). Podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami coacha, trenera, menadżera, podróżnika i mamy 3 dzieci. Pomogę Ci odkryć Twoje mocne strony, a tam gdzie będą potrzebne nowe umiejętności pomogę je zdobyć. Zmotywuję do realizacji Twoich marzeń. Jak to zrobię?
117.00 zł