VOD Konferencja 5 – Przygotuj się na burzliwy Rynek pracy

Izabela Wojtachnik
117.00 zł
Konferencja-online

Nagrania 6 szkoleń z konferencji "Przygotuj się na burzliwy rynek pracy" - edycja 5

Poznaj sprawdzone metody i narzędzia, aby wyróżnić się na kryzysowym rynku pracy i zdobyć pracę marzeń!

Kupując dostęp do nagrań z konferencji otrzymujesz:

Wartość biletu na konferencję: 397 zł Cena dla Ciebie: 117 zł

Buduj markę osobistą

Premiera nagrań

WTOREK: 4 czerwca 2021 r.

Dostęp

365 dni z nielimitowaną liczbą odtworzeń

100% online

Nagrania będą dostępne na platformie VOD z dowolnego miejsca

Oto lista prelegentów i sesji,
które znajdziesz w nagraniach z konferencji

pewność siebie w pracy

Izabela Wojtachnik

Jak pokazać swój potencjał w CV?

Pomaga osobom pracującym lub szukającym pracy w osiągnięciu spełnienia zawodowego, aby były zadowolone w życiu i odważyły się sięgnąć po marzenia.
Jest akredytowanym coachem ICF (Międzynarodowej Organizacji Coachingowej), trenerem zmiany, menadżerem, trenerem biznesu. Fanka psychologii pozytywnej.

Pomogła ponad kilkuset klientom na indywidualnych sesjach coachingowych i mentoringowych, konsultacjach oraz w kursach online i szkoleniach. Ma ponad 23-letnie doświadczenie biznesowe i menedżerskie.

Autorka kursów online, programów mentoringowych oraz Akademii Satysfakcji Zawodowej i Pewności Siebie.
Z ebooków i poradników Izabeli skorzystało już ponad 1900 osób.

Sprawdziła, że można zbudować ścieżkę satysfakcjonującej kariery dla siebie.
Dzięki współpracy z Izabelą osoby stają się bardziej pewne siebie, znajdują satysfakcjonującą pracę, nie boją się wyzwań, wierzą w swoje możliwości i osiągają wspaniałe cele!

Prywatnie szczęśliwa żona i mama trzech synów. Entuzjastka jazdy na rowerze.

po co mi profil na linkedin

Arkadiusz Cybulski

Marka osobista czyli jak zwiększyć swoją wartość na rynku pracy

Pomaga uruchamiać sprzedaż na LinkedIn. Założyciel Rocket Leads.

 

Przedsiębiorca, menedżer oraz entuzjasta cyfrowych rozwiązań rozwoju biznesu. 

 

Praktyk wykorzystania portalu LinkedIn w promocji, rekrutacji oraz sprzedaży. Na LinkedIn od 13 lat, do promocji i sprzedaży wykorzystuje tę platformę od 9 lat. 

 

Nawiązał współpracę i zrealizował projekty dla globalnych marek i firm jak Samsung, Sony, Old Spice, HBO, Mitsubishi oraz największych firm w Polsce BZ WBK, PKO BP, Grupa PZU. 

 

Aktualnie 90% swoich klientów pozyskuje z LinkedIn.

Joanna Sławińska

Jak wreszcie przestać być grzeczną i miłą dziewczynką, a zacząć być pewną siebie dojrzałą kobietą, która żyje po swojemu

Przedsiębiorca od 20 lat, z powodzeniem prowadzi firmę Towary Niezwykłe wytwarzającą ręcznie przetwory.

Mentorka kobiet, coach, nauczycielka Calligraphy Health Yoga, autorka książek, mówca. Pierwsza książka napisana z Jakubem B. Bączkiem „Trening mentalny czyli o dobrym życiu”, druga – „Ja czyli kto? Subiektywny poradnik dobrego życia dla kobiet”. Rozprawia się w niej z tym, co nas kobiety ogranicza, sprawia, że żyjemy oczekiwaniami innych, wypełnianiem społecznych ról – matki, żony, opiekunki – zamiast swoim własnym życiem.

Pracuje z kobietami nad ich poczuciem własnej wartości i szacunkiem do samej siebie. Uczy stawiania granic i bycia swoją przyjaciółką, pomaga budować niezależność. Kobiety doceniają jej „stanowczą łagodność” i konkretną, skuteczną pracę z niszczącymi nas przekonaniami.

Jej marzeniem jest, żeby kobietom żyło się lepiej, radośniej i szczęśliwiej – bez ciężaru powinności, oczekiwań wszystkich wokół, za to z lekkością, akceptacją i miłością do siebie, jedynej osoby, z którą będziemy na pewno do końca życia.

Prowadzi szkolenia i warsztaty dla kobiet, grupy wsparcia, sesje online i na żywo. Oprócz tego podróżuje, tańczy, gotuje z przyjaciółmi i nieustająco cieszy się życiem.

wizerunek męski
Małgorzata Karwacka

Jak ubiór ma wpływ na budowanie wizerunku w pracy

Męska Osobista Stylistka, pełna pasji, nietuzinkowości, radości osoba, która pomaga mężczyznom wyglądać lepiej.
Jako ekspert od wizerunku, wspiera w rozwiązaniu każdego modowego problemu (m.in podstawowe zasady budowania stylizacji, nauka tworzenia gotowych zestawów, dobór stroju na konkretne okazje, przegląd szafy i porządki w niej, wspólne zakupy).

Każdy klient to indywidualne wyzwanie. Nie ma dwóch takich samych osób, a schematycznemu podejściu do mody mówi stanowczo nie.
Budowanie swojego stylu to proces, w czasie którego trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie kim jestem, jakie mam wartości, co chcę poprzez strój przekazać. To świadomość siebie.  
Dla niej to zaszczyt towarzyszyć mężczyźnie w tym procesie. Jej celem jest, aby każdy mężczyzna znalazł swój styl, indywidualny, unikatowy, dostosowany do jego osobowości.

Katarzyna Łanucha

Nie rób drugiemu co tobie miłe czyli jak efektywnie pracować z ludźmi z innych kultur

Oferuje usługi z zakresu konsultacji, szkoleń, oraz wsparcie indywidualnego poprzez mentoring i coaching zarówno dla pracowników firm, przedsiębiorców jak i organizacji 

– funkcjonujących poza granicami Polski,

– prowadzących biznes na rynku zagranicznym, 

– zatrudniających cudzoziemców. 

 

Kasia wierzy, że Twoja kariera, biznes lub organizacja rozkwitnie poprzez zwiększoną świadomość kulturową oraz zyskanie kompetencji, których brak powoduje nieporozumienia (często prowadzące do konfliktu), niezrozumienie (którego rezultatem jest utrudnione pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych), oraz obniżona motywacja lub nieprzyjemna atmosfera w pracy.

Jej doświadczenie bazuje na ponad 20-tu latach życia poza granicami kraju i wieloletniej już pracy z przedsiębiorcami, ekspatami, organizacjami (m. im. DIT UK), firmami polskimi i międzynarodowymi (m. in. Grupa FIAT i Melitta), oraz pracy jako trener i coach na Uniwersytecie Cambridge, gdzie od ponad 15-tu lat wspiera studentów, doktorantów oraz pracowników w życiu i pracy ‘pomiędzy kulturami.’

robert wojtachnik

dr Robert Wojtachnik

Jak będziemy pracować za 10-30 lat

dr Robert Wojtachnik – przedsiębiorca, trener i konsultant. Od 20 lat wspiera klientów w osiąganiu mistrzowskiej skuteczności poprzez dostarczanie im sprawdzonych narzędzi transformacji cyfrowej, które wzmacniają ich osobowość i kompetencje biznesowe. Obronił doktorat w tym obszarze. Łączy świat biznesu i nauki, oferując synergię skutecznej praktyki oraz sprawdzonej teorii w nowoczesnej i atrakcyjnej formie. Rozumie biznes, bo sam od 20 lat w nim działa.
Jest sympatykiem transformacji cyfrowej, wielbicielem minimalizmu, prostoty, jasnej komunikacji. Niewolnik interdyscyplinarnego rozwoju.

Wierzy, że można wygrywać dzięki większej wiedzy oraz świadomość siebie i biznesu. Wie, że połączenie nauki i praktyki rozwiązuje ludzkie bolączki. Niepoprawny optymista. Przyjaciel świata, ludzi i nauki.

Entuzjasta tańca, gotowania i jazdy na rowerze. Miłośnik sztuki, wolności i harmonii. Inspirowany przez doświadczenia, wyjątkowych ludzi i podróże.

Zarezerwuj dostęp w najlepszej cenie, dostępnej tylko tu i teraz

Funkcje kursu

 • Wykłady 6
 • Quizy 0
 • Studenci 32
 • Oceny Tak
 • Jak pokazać swój potencjał w CV? 1

  Z tej prelekcji dowiesz się w szczególności: jakie funkcje spełnia CV w Twoim rozwoju zawodowym, jakie cele swoje i pracodawcy musisz w CV spełnić, aby skutecznie wyróżnić się wśród innych kandydatów, które sekcje w CV pokazują w szczególności Twój potencjał.

  • Wykład1.1
   VOD – Izabela Wojtachnik “Jak pokazać swój potencjał w CV?”
 • Jak ubiór ma wpływ na budowanie wizerunku w pracy? 1

  Z tej prelekcji dowiesz się jak wykorzystać ubranie jako skuteczne narzędzie do: stworzenia profesjonalnego, spójnego wizerunku, dodania sobie pewności siebie, zmiany postrzegania Ciebie przez innych. Pamiętaj, Twój strój to komunikat, który wysyłasz zanim się jeszcze odezwiesz.

  • Wykład2.1
   VOD – Małgorzata Karwacka “Jak ubiór ma wpływ na budowanie wizerunku w pracy?”
 • Marka osobista czyli jak zwiększyć swoją wartość na rynku pracy 1

  O czym jest wystąpienie: Czym jest marka osobista? Po co mamy się nią zajmować? Budować, kreować, wymyślać? Jak wykorzystać Linkedin do zbudowania marki osobistej?

  • Wykład3.1
   VOD – Arkadiusz Cybulski “Marka osobista czyli jak zwiększyć swoją wartość na rynku pracy”
 • Nie rób drugiemu co tobie miłe czyli jak efektywnie pracować z ludźmi z innych kultur 1

  Podczas spotkania dowiesz się w szczególności: – jakie są podstawy efektywnej pracy “między kulturami” – trzy poziomy wtajemniczenia, – w jaki sposób wdrażać te zasady w zespołach różnorodnych kulturowo, – jak wygląda adaptacja kulturowa w pracy, – co to jest kompetencja międzykulturowa.

  • Wykład4.1
   VOD – Katarzyna Łanucha “Nie rób drugiemu co tobie miłe czyli jak efektywnie pracować z ludźmi z innych kultur”
 • Jak będziemy pracować za 10-30 lat 1

  Z tej prelekcji dowiesz się: Jakie zdolności będą potrzebne w nowoczesnych firmach do szybkiego rozwoju i osiągania wykładniczych wzrostów? Jak będzie ewaluowała rola menadżera? W jakich strukturach organizacyjnych będziemy pracować? Jak zaplanować swoją karierę w nowych strukturach organizacji?

  • Wykład5.1
   VOD – Robert Wojtachnik “Jak będziemy pracować za 10-30 lat”
 • Jak wreszcie przestać być grzeczną i miłą dziewczynką, a zacząć być pewną siebie dojrzałą kobietą, która żyje po swojemu 1

  Z tej prelekcji dowiesz się: Dlaczego tak mocno trzymają nas stare programy. Jak zacząć zauważać to, co nami rządzi. Jak zacząć budować w sobie dorosłą, prawdziwą kobietę z krwi i kości.

  • Wykład6.1
   VOD – Joanna Sławińska “Jak wreszcie przestać być grzeczną i miłą dziewczynką, a zacząć być pewną siebie dojrzałą kobietą, która żyje po swojemu”
Pomagam osobom pracującym lub szukającym pracy w osiągnięciu spełnienia zawodowego, żeby były zadowolone w życiu i odważyły się sięgnąć po marzenia. Od 21 lat pracuję w biznesie w branży finansowej. Od 15 lat na stanowisku menedżera. Jestem trenerem zmiany oraz certyfikowanym coachem ICF (akredytacja Międzynarodowej Federacji Coachów na poziomie ACC). Podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami coacha, trenera, menadżera, podróżnika i mamy 3 dzieci. Pomogę Ci odkryć Twoje mocne strony, a tam gdzie będą potrzebne nowe umiejętności pomogę je zdobyć. Zmotywuję do realizacji Twoich marzeń. Jak to zrobię?
117.00 zł