Udało się! Jesteś na liście uczestników!

Dziękuję za zapis na konferencję!

Poszukaj maila z informacjami o szczegółach konferencji. [przeszukaj wszystkie foldery poczty: powiadomienia, inne, spam, oferty]

Cała konferencja będzie dla Ciebie dostępna bezpłatnie w dniu eventu.
Link do spotkania online wyślemy do Ciebie dzień przed wydarzeniem, czyli we wtorek 1 czerwca.
Jeżeli nie wiesz czy uda Ci się być z nami na żywo lub obejrzeć całość, sprawdź opcję dostępu nagrań poniżej:

Zarezerwuj dostęp do nagrań wideo z całej konferencji

ze zniżką 55%

Kupując dostęp do nagrań z konferencji otrzymujesz:

Wartość biletu na konferencję: 397 zł Normalna cena: 117 zł

Cena dla Ciebie: jedyne 52 zł

Oszczędzasz aż 55%!

Buduj markę osobistą

VOD z Konferencji

52 zł

Pakiet VOD z Konferencji + Kurs PEwności Siebie

99 zł

Premiera nagrań

WTOREK: 4 czerwca 2021 r.

Dostęp

365 dni z nielimitowaną liczbą odtworzeń

100% online

Nagrania będą dostępne na platformie VOD z dowolnego miejsca z Internetem, po zalogowaniu

Konferencja potrwa 7 godzin i będzie pełna wartościowych strategii oraz wiedzy, którą przekażą Ci nasi prelegenci – eksperci rozwoju osobistego i zawodowego, praktycy biznesu.

Podobnie, jak na konferencjach i szkoleniach stacjonarnych, ciężko zanotować każdy wniosek, myśl, pomysł czy strategię.

Poza tym, nauka z domu to niestety więcej rozproszeń niż sala szkoleniowa i dobrze wiemy, że nie każdy będzie w stanie spędzić z nami cały dzień online. Dlatego udostępniamy możliwość zakupu nagrań, aby czerpać od ekspertów pełnymi garściami i krok po kroku wdrażać ich wiedzę!

Oto lista prelegentów i sesji,
które znajdziesz w nagraniach z konferencji

pewność siebie w pracy

Izabela Wojtachnik

Jak pokazać swój potencjał w CV?

Pomaga osobom pracującym lub szukającym pracy w osiągnięciu spełnienia zawodowego, aby były zadowolone w życiu i odważyły się sięgnąć po marzenia.
Jest akredytowanym coachem ICF (Międzynarodowej Organizacji Coachingowej), trenerem zmiany, menadżerem, trenerem biznesu. Fanka psychologii pozytywnej.

Pomogła ponad kilkuset klientom na indywidualnych sesjach coachingowych i mentoringowych, konsultacjach oraz w kursach online i szkoleniach. Ma ponad 23-letnie doświadczenie biznesowe i menedżerskie.

Autorka kursów online, programów mentoringowych oraz Akademii Satysfakcji Zawodowej i Pewności Siebie.
Z ebooków i poradników Izabeli skorzystało już ponad 1900 osób.

Sprawdziła, że można zbudować ścieżkę satysfakcjonującej kariery dla siebie.
Dzięki współpracy z Izabelą osoby stają się bardziej pewne siebie, znajdują satysfakcjonującą pracę, nie boją się wyzwań, wierzą w swoje możliwości i osiągają wspaniałe cele!

Prywatnie szczęśliwa żona i mama trzech synów. Entuzjastka jazdy na rowerze.

po co mi profil na linkedin

Arkadiusz Cybulski

Marka osobista czyli jak zwiększyć swoją wartość na rynku pracy

Pomaga uruchamiać sprzedaż na LinkedIn. Założyciel Rocket Leads.

 

Przedsiębiorca, menedżer oraz entuzjasta cyfrowych rozwiązań rozwoju biznesu. 

 

Praktyk wykorzystania portalu LinkedIn w promocji, rekrutacji oraz sprzedaży. Na LinkedIn od 13 lat, do promocji i sprzedaży wykorzystuje tę platformę od 9 lat. 

 

Nawiązał współpracę i zrealizował projekty dla globalnych marek i firm jak Samsung, Sony, Old Spice, HBO, Mitsubishi oraz największych firm w Polsce BZ WBK, PKO BP, Grupa PZU. 

 

Aktualnie 90% swoich klientów pozyskuje z LinkedIn.

Joanna Sławińska

Jak wreszcie przestać być grzeczną i miłą dziewczynką, a zacząć być pewną siebie dojrzałą kobietą, która żyje po swojemu

Przedsiębiorca od 20 lat, z powodzeniem prowadzi firmę Towary Niezwykłe wytwarzającą ręcznie przetwory.

Mentorka kobiet, coach, nauczycielka Calligraphy Health Yoga, autorka książek, mówca. Pierwsza książka napisana z Jakubem B. Bączkiem „Trening mentalny czyli o dobrym życiu”, druga – „Ja czyli kto? Subiektywny poradnik dobrego życia dla kobiet”. Rozprawia się w niej z tym, co nas kobiety ogranicza, sprawia, że żyjemy oczekiwaniami innych, wypełnianiem społecznych ról – matki, żony, opiekunki – zamiast swoim własnym życiem.

Pracuje z kobietami nad ich poczuciem własnej wartości i szacunkiem do samej siebie. Uczy stawiania granic i bycia swoją przyjaciółką, pomaga budować niezależność. Kobiety doceniają jej „stanowczą łagodność” i konkretną, skuteczną pracę z niszczącymi nas przekonaniami.

Jej marzeniem jest, żeby kobietom żyło się lepiej, radośniej i szczęśliwiej – bez ciężaru powinności, oczekiwań wszystkich wokół, za to z lekkością, akceptacją i miłością do siebie, jedynej osoby, z którą będziemy na pewno do końca życia.

Prowadzi szkolenia i warsztaty dla kobiet, grupy wsparcia, sesje online i na żywo. Oprócz tego podróżuje, tańczy, gotuje z przyjaciółmi i nieustająco cieszy się życiem.

wizerunek męski
Małgorzata Karwacka

Jak ubiór ma wpływ na budowanie wizerunku w pracy

Męska Osobista Stylistka, pełna pasji, nietuzinkowości, radości osoba, która pomaga mężczyznom wyglądać lepiej.
Jako ekspert od wizerunku, wspiera w rozwiązaniu każdego modowego problemu (m.in podstawowe zasady budowania stylizacji, nauka tworzenia gotowych zestawów, dobór stroju na konkretne okazje, przegląd szafy i porządki w niej, wspólne zakupy).

Każdy klient to indywidualne wyzwanie. Nie ma dwóch takich samych osób, a schematycznemu podejściu do mody mówi stanowczo nie.
Budowanie swojego stylu to proces, w czasie którego trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie kim jestem, jakie mam wartości, co chcę poprzez strój przekazać. To świadomość siebie.  
Dla niej to zaszczyt towarzyszyć mężczyźnie w tym procesie. Jej celem jest, aby każdy mężczyzna znalazł swój styl, indywidualny, unikatowy, dostosowany do jego osobowości.

Katarzyna Łanucha

Nie rób drugiemu co tobie miłe czyli jak efektywnie pracować z ludźmi z innych kultur

Oferuje usługi z zakresu konsultacji, szkoleń, oraz wsparcie indywidualnego poprzez mentoring i coaching zarówno dla pracowników firm, przedsiębiorców jak i organizacji 

– funkcjonujących poza granicami Polski,

– prowadzących biznes na rynku zagranicznym, 

– zatrudniających cudzoziemców. 

 

Kasia wierzy, że Twoja kariera, biznes lub organizacja rozkwitnie poprzez zwiększoną świadomość kulturową oraz zyskanie kompetencji, których brak powoduje nieporozumienia (często prowadzące do konfliktu), niezrozumienie (którego rezultatem jest utrudnione pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych), oraz obniżona motywacja lub nieprzyjemna atmosfera w pracy.

Jej doświadczenie bazuje na ponad 20-tu latach życia poza granicami kraju i wieloletniej już pracy z przedsiębiorcami, ekspatami, organizacjami (m. im. DIT UK), firmami polskimi i międzynarodowymi (m. in. Grupa FIAT i Melitta), oraz pracy jako trener i coach na Uniwersytecie Cambridge, gdzie od ponad 15-tu lat wspiera studentów, doktorantów oraz pracowników w życiu i pracy ‘pomiędzy kulturami.’

robert wojtachnik

dr Robert Wojtachnik

Jak będziemy pracować za 10-30 lat

dr Robert Wojtachnik – przedsiębiorca, trener i konsultant. Od 20 lat wspiera klientów w osiąganiu mistrzowskiej skuteczności poprzez dostarczanie im sprawdzonych narzędzi transformacji cyfrowej, które wzmacniają ich osobowość i kompetencje biznesowe. Obronił doktorat w tym obszarze. Łączy świat biznesu i nauki, oferując synergię skutecznej praktyki oraz sprawdzonej teorii w nowoczesnej i atrakcyjnej formie. Rozumie biznes, bo sam od 20 lat w nim działa.
Jest sympatykiem transformacji cyfrowej, wielbicielem minimalizmu, prostoty, jasnej komunikacji. Niewolnik interdyscyplinarnego rozwoju.

Wierzy, że można wygrywać dzięki większej wiedzy oraz świadomość siebie i biznesu. Wie, że połączenie nauki i praktyki rozwiązuje ludzkie bolączki. Niepoprawny optymista. Przyjaciel świata, ludzi i nauki.

Entuzjasta tańca, gotowania i jazdy na rowerze. Miłośnik sztuki, wolności i harmonii. Inspirowany przez doświadczenia, wyjątkowych ludzi i podróże.

Zarezerwuj dostęp w najlepszej cenie, dostępnej tylko tu i teraz