Udało się! Jesteś na liście uczestników!

Dziękuję za zapis na konferencję!

Poszukaj maila z informacjami o szczegółach konferencji. [przeszukaj wszystkie foldery poczty: powiadomienia, inne, spam, oferty]

Cała konferencja będzie dla Ciebie dostępna bezpłatnie w dniu eventu. Link do spotkania online wyślemy do Ciebie dzień przed wydarzeniem, czyli w niedzielę 22 listopada.
Jeżeli nie wiesz czy uda Ci się być z nami na żywo lub obejrzeć całość, sprawdź opcję dostępu nagrań poniżej:

Zarezerwuj dostęp do nagrań wideo z całej konferencji

ze zniżką 60%

Kupując dostęp do nagrań z konferencji otrzymujesz:

Wartość biletu na konferencję: 697 zł Normalna cena: 117 zł

Cena dla Ciebie: jedyne 47 zł

Oszczędzasz aż 60%, czyli 70 zł!

Buduj markę na rynku pracy

Premiera nagrań

PIĄTEK: 27 listopada 2020 r.​

Czas

365 dni z nielimitowaną liczbą odtworzeń

100% online

Nagrania będą dostępne na platformie VOD z dowolnego miejsca

Konferencja potrwa 2 dni po 8 godzin i będzie pełna wartościowych strategii oraz wiedzy, którą przekażą Ci nasi prelegenci – eksperci rozwoju osobistego i zawodowego, praktycy biznesu.

Podobnie, jak na konferencjach i szkoleniach stacjonarnych, ciężko zanotować każdy wniosek, myśl, pomysł czy strategię.

Poza tym, nauka z domu to niestety więcej rozproszeń niż sala szkoleniowa i dobrze wiemy, że nie każdy będzie w stanie spędzić z nami cały dzień online. Dlatego udostępniamy możliwość zakupu nagrań, aby czerpać od ekspertów pełnymi garściami i krok po kroku wdrażać ich wiedzę!

Oto lista prelegentów i sesji,
które znajdziesz w nagraniach z konferencji

BUDOWANIE DROGI ZAWODOWEJ

Izabela Wojtachnik

Podsumowanie zawodowe kluczem do zdobycia pracy marzeń

Pomaga osobom pracującym lub szukającym pracy w osiągnięciu spełnienia zawodowego, aby były zadowolone w życiu i odważyły się sięgnąć po marzenia.
Jest akredytowanym coachem ICF (Międzynarodowej Organizacji Coachingowej), trenerem zmiany oraz menedżerem obsługi klienta w firmie finansowej. Pomogła ponad kilkuset klientom na indywidualnych sesjach coachingowych i mentoringowych, konsultacjach oraz w kursach online i szkoleniach. Ma ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe i menedżerskie.
Z ebooków i poradników Izabeli skorzystało już ponad 1800 osób.

Sprawdziła, że można zbudować ścieżkę satysfakcjonującej kariery dla siebie.
Dzięki współpracy z Izabelą osoby stają się bardziej pewne siebie, znajdują satysfakcjonującą pracę, nie boją się wyzwań, wierzą w swoje możliwości i osiągają wspaniałe cele!

jak więcej zarabiać

Aneta Ciołek

Kolor i styl a wizerunek kobiety

DORADCA WIZERUNKU, CHARAKTERYZATORKA I KOLORYSTKA. Dyplomowana brytyjskim dyplomem HND Fasion Make-up Aristry.

Pasjonatka kobiet, psychologii kolorów i mody. Współorganizatorka kobiecych warsztatów wyjazdowych kierunek_wizerunek.

Dyrektor kreatywny magazynu kobiecego May Lux Magazine a także współwłaścicielka klubu MLC. Współpracuje z fotografami kreując wydarzenia , metamorfozy, sesje biznesowe/ fashion/ beauty/ teatralne.

Przeprowadza profesjonalne analizy kolorystyczne. Autorka programów “Create your image” i “Create your business image” w których doradza kobietom jak zbudować swój wizerunek krok po kroku.

Uwielbia kreatywność, sztukę i rozwój osobisty.

Magda Ferretti

Praca zdalna - domowy areszt w piżamie czy stan Nirvany? Twój wybór!

dr n.ekon. Magda Ferretti – badaczka zespołów zdalnych, psycholog organizacji, trener biznesu i fanka pracy zdalnej. Nazywa się ekspertem pracy zdalnej, bo sama pracując regularnie z domu od 2010 roku popełniła wszystkie możliwe błędy związane z pracą zdalną i wyciągnęła z nich lekcje.

Prowadzi kanał na YouTube „Praca zdalna bez tajemnic”. Od 2011 bada temat naukowo (praca doktorska nt. przywództwa rozproszonego w zespołach wirtualnych), a od 2018 r. prowadzi szkolenia i konsultacje nt. pracy zdalnej i zespołów rozproszonych. Pracowała m.in. dla 7N, KIR, Orange, Vivus, Provident.

Justyna Przybylska
Anna Hawryluk

Czy dziś jest dobry moment na zmianę pracy? Kilka słów o rekrutacji w nadzwyczajnych czasach.

Justyna Przybylska

Od 14 lat związana z branżą rekrutacyjną w obszarze IT. Posiada doświadczenie po stronie firm świadczących usługi rekrutacyjne IT, jak i body-leasingu IT. Budowała zespoły rekrutacyjne i zarządzała strukturami HR w firmach informatycznych. Obecnie Partner Zarządzająca firmą rekrutacyjną IT Professionals | Professionals Group.

Na co dzień dba o to, aby realizowanym projektom przyświecała zasada win-win, zarówno dla Kandydatów, jak i ich Pracodawców.

W działaniu na co dzień kieruje się ideą tworzenia partnerskiej relacji pomiędzy Kandydatami i Pracodawcami a zespołem rekruterów.

 

Anna Hawryluk

Przez większą część życia zawodowego związana z sektorem finansowym, ekspert ds. Compliance, prawnik z wykształcenia, wykładowca. Pracując przez 15 lat w międzynarodowych korporacjach, zdobyła doświadczenie w zarządzaniu, tworzeniu i optymalizacji procesów, jak również wdrażaniu złożonych projektów.

Obecnie Partner Zarządzająca firmą rekrutacyjną IT Professionals | Professionals Group. Nastawiona na ciągły rozwój, ceni sobie wysokie standardy pracy i profesjonalizm w działaniu.

Najbardziej motywuje ją praca z ludźmi i pomaganie innym w odnalezieniu swojej własnej, często całkiem nowej drogi zawodowej.

jak budować markę osobistą

Dorota Anna Wróblewska

Mocna marka osobista - konieczność na ciężkie czasy, czy na zawsze?

Pracuje jako konsultant i mentor w obszarach: wizerunku osób i organizacji, budowy marki osobistej i budowy marki biznesu swoich klientów.  Określa siebie jako mentor marki dla tych, którzy pracują na własne nazwisko. Właścicielka firmy pod tą nazwą (Mentor Marki). Autorka tego określenia, robiącego od niedawna karierę w usługach związanych z budową i promocją marki.

Specjalistka public relations i komunikacji marketingowej z 20-letnim stażem w zawodzie. Doświadczenie wykorzystuje aktualnie współpracując z osobami prowadzącymi własną działalność lub małe spółki, menedżerami korporacji oraz osobami, które chcą zmiany zawodowej – bez względu na stanowisko i swoją profesję wszystkie te osoby łączy jedno: chęć, bądź też konieczność, wzmocnienia swojego wizerunku profesjonalnego i marki osobistej.

Dla wszystkich zainteresowanych tym tematem od trzech lat prowadzi własny fanpejdż na Facebooku pod nazwą Mentor Marki, mający formę blogowo-poradniczą, od kilku miesięcy rozwija podobny profil na Instagramie.

Jest członkiem zarządu EMCC Poland – organizacji afiliowanej przy European Mentoring & Coaching Council, będącej jedną z największych globalnych organizacji zrzeszających profesjonalistów mentoringu, coachingu i superwizji. Zgodnie z ideą i wymogami EMCC, w swojej pracy kieruje się wyznaczonymi przez organizację standardami oraz Globalnym Kodeksem Etycznym (Global Code of Ethics), którego EMCC jest inicjatorem i sygnatariuszem.

W latach 1997-2006 prowadziła także działalność w sektorze pozarządowym, pracując jako menedżer w dziedzinie kultury i sztuki, edukacji kulturalnej i sztuki współczesnej.

Jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Al. Zelwerowicza w Warszawie, Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Zarządzania) oraz London School of Public Relations.

Anna Ratyńska-Manitius
Wojciech Manitius Ratyński​

Jak uczyć się języka angielskiego online i korzystać z jego znajomości w praktyce w świecie biznesu i na rynku pracy?

Od 2010 roku tworzą razem szkołę językową online Sunco Language School, w której nauczyli komunikacji w języku angielskim już setki osób. Stawiają przede wszystkim na przydatne słownictwo i praktyczne użycie języka.

 

Klientami Sunco Language School są osoby, które potrzebują języka angielskiego do pracy, a także do komunikacji w życiu codziennym, są to m.in. osoby z branży medycznej, prawniczej, informatycznej, hotelarskiej, eventowej, politycznej, coachingu, fitnessu i  beauty.

 

Anna i Wojciech są twórcami kursów online z zakresu języka ogólnego i biznesowego.

Dzięki połączeniu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej potrafią zachęcić każdego do nauki języka. Rozwijanie umiejętności językowych z nimi jest ciekawą i satysfakcjonującą przygodą. Potrafią zmotywować do nauki nawet najbardziej oporne osoby, które potem przyznają, że było warto!

 

Ania jest lektorem i tłumaczem języka angielskiego. Ukończyła lingwistyczne studia na Uniwersytecie Warszawskim (języki angielski i rosyjski), podyplomowe studia biznesu w Sydney, Australii oraz wiele różnych kursów związanych z nauczaniem języków obcych, tłumaczeniami, rozwojem osobistym i zawodowym. Nauczaniem języków obcych zajmuje się od 2005 roku. Anna również była redaktorem czasopisma w języku angielskim Smart Business English.

 

Wojciech jest native speakerem z Kanady, który od 2008 roku uczy języka angielskiego w Polsce i uwielbia wykorzystywać innowacyjne technologie, aby wzbogacać doświadczenia swoich studentów w nauce języków obcych. Specjalizuje się w szkoleniach profesjonalistów różnych dziedzin i pomaga im w rozwoju umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim, których potrzebują aby odnieść sukces w karierze na rynku międzynarodowym.

 

Oboje uwielbiają podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury, dzięki czemu zawsze posiadają aktualną wiedzę i potrafią urozmaicać swoje lekcje oraz kursy języka angielskiego.

twórz sieć kontaktów na linkedin

Monika Gawanowska

LinkedIn dla szukających pracy – jak robić to dobrze?

Dziewczyna od LinkedIna 😉 Trener, strateg, coach, autorka książki “Marka osobista bez tajemnic”. Specjalizuje się w personal brandingu i LinkedIn. Od początku 2018 roku przeszkoliła ponad 3000 osób. Wystąpiła przed mniejszą lub większą publicznością kilkadziesiąt razy. Autorka wielu publikacji, m.in. w magazynie „Marketing w Praktyce”, „Social Media Manager” oraz Dzienniku Gazecie Prawnej. Ekspertka inicjatywy Her Impact, w której wiedzą o LinkedIn wspiera kobiety w stawianiu kolejnych kroków w karierze.

Współpracuje ze studentami, przedsiębiorcami, prowadzącymi małe firmy, jak i z organizacjami, zatrudniającymi po kilkaset osób w branżach: finansowej, ubezpieczeniowej, inwestycyjnej, PR, motoryzacyjnej, IT, budowlanej i FMCG.

BUDOWANIE DROGI ZAWODOWEJ

Izabela Wojtachnik

Jak korzystać ze szkoleń i osiągać swoje cele?

Pomaga osobom pracującym lub szukającym pracy w osiągnięciu spełnienia zawodowego, aby były zadowolone w życiu i odważyły się sięgnąć po marzenia.
Jest akredytowanym coachem ICF (Międzynarodowej Organizacji Coachingowej), trenerem zmiany oraz menedżerem obsługi klienta w firmie finansowej. Pomogła ponad kilkuset klientom na indywidualnych sesjach coachingowych i mentoringowych, konsultacjach oraz w kursach online i szkoleniach. Ma ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe i menedżerskie.
Z ebooków i poradników Izabeli skorzystało już ponad 1800 osób.

Sprawdziła, że można zbudować ścieżkę satysfakcjonującej kariery dla siebie.
Dzięki współpracy z Izabelą osoby stają się bardziej pewne siebie, znajdują satysfakcjonującą pracę, nie boją się wyzwań, wierzą w swoje możliwości i osiągają wspaniałe cele!

Jak osiągnąć sukces

Beata Biegała

Zaprogramuj się na szczęście i sukces!
Stwórz nawyki warte miliony.

Trener rozwoju osobistego, psychopedagog.
Autorka e-booka pt. “W Drodze Po Szczęście!” i założycielka społeczności kobiet,
które szukają swojego szczęścia i chcą odkryć prawdę o sobie.
 
Autorka wielu kursów online, które ukończyło już ponad 500 osób.
 
Prywatnie żona i matka, w tym 18-letniego Filipa z autyzmem.
robert wojtachnik

dr Robert Wojtachnik

Poznaj kompetencje przyszłości - rozwijaj się albo zostań reliktem przeszłości

dr Robert Wojtachnik – przedsiębiorca, trener i konsultant. Od 20 lat wspiera klientów w osiąganiu mistrzowskiej skuteczności poprzez dostarczanie im sprawdzonych narzędzi transformacji cyfrowej, które wzmacniają ich osobowość i kompetencje biznesowe. Obronił doktorat w tym obszarze. Łączy świat biznesu i nauki, oferując synergię skutecznej praktyki oraz sprawdzonej teorii w nowoczesnej i atrakcyjnej formie. Rozumie biznes, bo sam od 20 lat w nim działa.
Jest sympatykiem transformacji cyfrowej, wielbicielem minimalizmu, prostoty, jasnej komunikacji. Niewolnik interdyscyplinarnego rozwoju.

Wierzy, że można wygrywać dzięki większej wiedzy oraz świadomość siebie i biznesu. Wie, że połączenie nauki i praktyki rozwiązuje ludzkie bolączki. Niepoprawny optymista. Przyjaciel świata, ludzi i nauki.

Entuzjasta tańca, gotowania i jazdy na rowerze. Miłośnik sztuki, wolności i harmonii. Inspirowany przez doświadczenia, wyjątkowych ludzi i podróże.

Zarezerwuj dostęp w najlepszej cenie, dostępnej tylko tu i teraz