bezpłatna konferencja online

Przygotuj się
na burzliwy rynek pracy 2020 r.

Poznaj sprawdzone narzędzia
i metody, aby wyróżnić się na kryzysowym rynku pracy
i zdobyć pracę marzeń.

BUDOWANIE DROGI ZAWODOWEJ
angielski-online
hr

Data

ŚRODA: 29 kwietnia 2020 r.

Czas

10:00 - 17:30 CET

100% online

Pełnowartościowe szkolenie bez wychodzenia z domu!

Co robić, aby z sukcesem realizować swoje cele zawodowe pomimo trudnej sytuacji?

W 2020 r. mamy do czynienia z trudniejszym rynkiem pracy z powodu spowolnienia gospodarczego w porównaniu do 2019 r. oraz kryzysu w konsekwencji wybuchu pandemii.

Twoje życie zawodowe jest pod znakiem zapytania, bo pozostałeś bez pracy, od kilku miesięcy nie możesz znaleźć nowej pracy lub też stoisz przed koniecznością przekwalifikowania się?

Właśnie dla takich osób zorganizowałam bezpłatną konferencję online. Wraz z innymi ekspertami pokażemy Ci nie tylko jak poradzić sobie w tej trudnej sytuacji osobistej i zawodowej, ale również jak znaleźć satysfakcjonującą pracę z wykorzystaniem swojego potencjału zawodowego.

Zapraszam na całodniowe, bezpłatne, wartościowe szkolenie online.

 

Do zobaczenia,

Izabela Wojtachnik

Niezbędna wiedza, aby nie tylko przetrwać trudny czas, ale skorzystać z kryzysu i zdobyć pracę marzeń

Strategiczny plan kariery

Poznasz proces projektowania satysfakcjonującej drogi zawodowej krok po kroku

Zmiana branży/zawodu

Takie możliwości powinieneś brać pod uwagę w sytuacji kryzysowej. Poznasz sposoby jak tego dokonać wykorzystując swój potencjał zawodowy.

Język angielski - Twoja moc

Dowiesz się jaką wartość da Tobie znajomość języka angielskiego na zmieniającym się rynku pracy. Poznasz praktyczne i skuteczne sposoby nauki języka angielskiego, nie wydając fortuny.

Korzyści sytuacji kryzysowej

Czy wiesz, ze każdy kryzys ma ogromny potencjał rozwojowy? Sprawdź, jak możesz odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Pewność siebie

Do realizacji celów potrzebna jest Ci pewność siebie. Dowiesz się jak możesz budować większą pewność siebie bazując na swoich mocnych stronach.

Wygrana rozmowa o pracę

Aby zdobyć pracę marzeń potrzebujesz wiedzieć od czego zależy Twój sukces na rozmowie kwalifikacyjnej. Ekspert HR przekaże Ci cenne wskazówki jak zaprezentować swój potencjał podczas spotkania.

Dołącz do konferencji, zdobądź wiedzę, aby ruszyć z pewnością siebie na rynek i zdobyć satysfakcjonującą pracę!

Poznaj prelegentów i plan dnia

5 wspaniałych ekspertów edukacji i rozwoju osobistego

10:00 - 11:20

Izabela Wojtachnik

BUDOWANIE DROGI ZAWODOWEJ

Jak zaprojektować satysfakcjonującą drogę zawodową, niezależnie od posiadanego doświadczenia​

Wiele osób przyjmuje swoją pracę tak, jak ktoś im podaje. Tymczasem to, jak potoczy się Twoja kariera zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.  Aby osiągnąć prawdziwe spełnienie zawodowe, do planowania swojej kariery należy podejść strategicznie.

Poznasz ten proces krok po kroku.

 • Dowiesz się jak ustalić swój kierunek zawodowy.

 • Proces projektowania satysfakcjonującej drogi zawodowej krok po kroku.

 • Jak się przebranżowić przy wykorzystaniu swojego potencjału?

Pomaga osobom pracującym lub szukającym pracy w osiągnięciu spełnienia zawodowego, aby były zadowolone w życiu i odważyły się sięgnąć po marzenia.
Jest akredytowanym coachem ICF (Międzynarodowej Organizacji Coachingowej), trenerem zmiany oraz menedżerem obsługi klienta w firmie finansowej. Pomogła ponad 50 klientom na indywidualnych sesjach oraz w kursach online i na szkoleniach stacjonarnych.
Z ebooków i poradników Izabeli skorzystało już ponad 1200 osób.

Sprawdziła, że można zbudować ścieżkę satysfakcjonującej kariery dla siebie.
Dzięki współpracy z Izabelą osoby stają się bardziej pewne siebie, znajdują satysfakcjonującą pracę, nie boją się wyzwań, wierzą w swoje możliwości i osiągają wspaniałe cele!

11:30 - 12:50

Anna Ratyńska-Manitius

Wojciech Manitius-Ratyński

angielski-online

Jak możesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie nowej pracy dzięki znajomości języka angielskiego

Wykorzystanie znajomości języka angielskiego ma szczególne znaczenie na zmieniającym się rynku pracy w międzynarodowym środowisku. Ta umiejętność szczególnie teraz pozwoli Ci zwiększyć swoje szanse na znalezienie lepszej pracy.

 • Jak znajomość języka angielskiego otwiera Tobie możliwości na polskim i międzynarodowym rynku pracy?
 • Poznaj konkretne przykłady osób, które dzięki znajomości języka obcego zyskały lepsze życie zawodowe.
 • Poznaj praktyczne i skuteczne sposoby nauki  języka angielskiego, nie za milion monet.

Od 2010 roku tworzą razem szkołę językową online Sunco Language School, w której nauczyli komunikacji w języku angielskim już wiele osób. Stawiają przede wszystkim na przydatne słownictwo i praktyczne użycie języka w życiu.

Klientami Sunco Language School są osoby, które potrzebują języka angielskiego do pracy, a także do komunikacji w życiu codziennym, są to m.in. osoby z branży medycznej, prawniczej, informatycznej, hotelarskiej, eventowej, politycznej, coachingu, fitnessu i beauty.

Anna i Wojciech są twórcami kursów online z zakresu języka ogólnego i biznesowego. Dzięki połączeniu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej potrafią zachęcić każdego do nauki języka.
Rozwijanie umiejętności językowych z nimi jest ciekawą i satysfakcjonującą przygodą. Potrafią zmotywować do nauki nawet najbardziej oporne osoby, które potem przyznają, że było warto!

Ania jest lektorem i tłumaczem języka angielskiego. Ukończyła lingwistyczne studia na Uniwersytecie Warszawskim (języki angielski i rosyjski), podyplomowe studia biznesu w Sydney, Australii oraz wiele różnych kursów związanych z nauczaniem języków obcych, tłumaczeniami, rozwojem osobistym i zawodowym. Nauczaniem języków obcych zajmuje się od 2005 roku. Anna również jest redaktorem czasopisma w języku angielskim Smart Business English.

Wojciech jest native speakerem z Kanady, który od 2008 roku uczy języka angielskiego w Polsce i uwielbia wykorzystywać innowacyjne technologie, aby wzbogacać doświadczenia swoich studentów w nauce języków obcych. Specjalizuje się w szkoleniach profesjonalistów różnych dziedzin i pomaga im w rozwoju umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim, których potrzebują aby odnieść sukces w karierze na rynku międzynarodowym.

Oboje uwielbiają podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury, dzięki czemu zawsze posiadają aktualną wiedzę i potrafią urozmaicać

13:00 - 14:20

Joanna Michalak-Szubarga

Każdy kryzys ma ogromny potencjał rozwojowy. Sprawdź, jak możesz odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Każde wydarzenie kryzysowe, którego doświadczasz w życiu, stawia przed Tobą jakiś wybór. Dzięki udziałowi w tej prelekcji dowiesz się jakie warunki muszą być spełnione, by kryzys stał się dla Ciebie źródłem pozytywnej zmiany i rozwoju. Ponad to:

 • Dowiesz się czym jest kryzys emocjonalny oraz jakie są jego objawy, dzięki temu będziesz świadomy na co warto zwrócić uwagę w krytycznych momentach swojego życia oraz w jaki sposób skutecznie na nie zareagować.
 • Poznasz czym jest rozwój pokryzysowy – zobaczysz trudności i przeciwności losu z zupełnie innej perspektywy.

 • Poznasz listę konkretnych efektów i korzyści jakie możesz uzyskać przepracowując swój kryzys oraz dążąc do rozwoju pokryzysowego.

Akredytowany mentor i coach kryzysowy, trener siły i odporności psychicznej, autorka i propagatorka idei Szczęśliwy Koniec Świata, której główne motto brzmi: Rozwój, spełnienie i zmiana WBREW, POMIMO, a przede wszystkim DZIĘKI kryzysowi.

Specjalizuje się w pracy z osobami, które doświadczają sytuacji trudnych i kryzysowych. W szczególności w pracy z kobietami, które są w kryzysie emocjonalnym, rozwojowym, zawodowym, związanym z wypaleniem życiowym oraz poczuciem braku celu i sensu w życiu. Pomaga nie tylko przepracowywać kryzysy w życiu i biznesie ale przede wszystkim wydobywać i aktywizować potencjał rozwojowy doświadczanego kryzysu.

14:30 - 15:50

Izabela Wojtachnik

BUDOWANIE DROGI ZAWODOWEJ

Zbuduj pewność siebie na mocnych stronach i zaprezentuj to w CV

Aby realizować wielkie, ambitne cele potrzebna jest wiara w swoje możliwości. Żeby uwierzyć w siebie, musisz mieć świadomość swoich największych atutów. Tylko wtedy będziesz mógł z sukcesem i pewnością siebie tworzyć i realizować swoje plany.

Dzięki udziałowi w tej prelekcji dowiesz się:

 • Dowiesz się od czego zależy Twoja pewność siebie.
 • Poznasz kilka sprawdzonych sposobów na odkrycie swoich mocnych stron.

 • Dowiesz się jak uwzględnić swoje atuty w CV.

Pomaga osobom pracującym lub szukającym pracy w osiągnięciu spełnienia zawodowego, aby były zadowolone w życiu i odważyły się sięgnąć po marzenia.
Jest akredytowanym coachem ICF (Międzynarodowej Organizacji Coachingowej), trenerem zmiany oraz menedżerem obsługi klienta w firmie finansowej. Pomogła ponad 50 klientom na indywidualnych sesjach oraz w kursach online i na szkoleniach stacjonarnych.
Z ebooków i poradników Izabeli skorzystało już ponad 1200 osób.

Sprawdziła, że można zbudować ścieżkę satysfakcjonującej kariery dla siebie.
Dzięki współpracy z Izabelą osoby stają się bardziej pewne siebie, znajdują satysfakcjonującą pracę, nie boją się wyzwań, wierzą w swoje możliwości i osiągają wspaniałe cele!

16:00 - 17:30

Asia Gospodarczyk

hr

Rozmowa kwalifikacyjna - jak się zaprezentować, by ZDOBYĆ pracę marzeń

Poszukiwanie i zmiana pracy to bardzo stresujący moment, niezależnie od tego czy robisz to pierwszy czy dwudziesty pierwszy raz. Nic dziwnego – to duża zmiana w życiu, a dodatkowo proces rekrutacji nadal owiany jest nimbem tajemniczości. Kluczowy element to rozmowa kwalifikacyjna, która otwiera drogę do pracy w nowej firmie. W większości przypadków, do obsadzenia jest tylko jedno stanowisko, dlatego trzeba się dobrze przygotować, by jak najlepiej zaprezentować się osobom rekrutującym.

Skorzystaj z tej prelekcji i zdobądź pracę marzeń.

 • Dowiesz się, dlaczego sukces na rozmowie kwalifikacyjnej zależy od tego, co zrobisz przed spotkaniem.
 • Poznasz najczęściej zadawane przez rekruterów pytania.
 • Dowiesz się, jak zaprezentować swój potencjał podczas spotkania.
Z wykształcenia jest psychologiem i coachem, z zamiłowania doradcą zawodowym. Od 8 lat pracuje w tzw. miękkim HR (nie mylić z kadrami 😊).
Zaczynała od rekrutacji, czyli rozmów z kandydatami do pracy i to od zawsze był jej konik. Później zajmowała się dodatkowo szkoleniami i rozwojem, a obecnie jest kierownikiem zespołu HR.
Prywatnie Asia jest mamą małego chłopca.  
Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, zwłaszcza w zakresie rekrutacji, bo wie, jak bardzo stresujący jest proces poszukiwania i zmiany pracy. Między innymi dlatego zdecydowała się na uruchomienie bloga Mama z HR, aby w ten sposób dotrzeć ze swoją wiedzą do szerszego grona osób. 

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do nagrań z konferencji