Zobacz opinie Klientów

"Sesje coachingowe wpłynęły na wzrost mojego poczucia własnej wartości, dzięki czemu mam większą odwagę do realizacji swoich marzeń i celów.
W wyniku procesu coachingowego, wzrosła moja samoświadomość oraz zmieniła mi się perspektywa patrzenia na pewne tematy. Rozwinęłam:

  • umiejętność patrzenia na schematy, w których się poruszam i przekonania, którymi się kieruję,
  • świadome rozpoznawanie tych schematów, analizę oraz wychodzenie poza nie w celu realizacji swoich celów i marzeń.

W swoim otoczeniu zidentyfikowałam ludzi, którzy mnie wspierają i tych, którzy nie do końca pomagają mi czy też mają negatywny wpływ na realizację moich celów i marzeń. Analizuję sytuacje, ludzi, miejsca i swoje działania pod kątem rzeczy, które są dla mnie ważne i pomagają mi w realizacji moich celów.
Bardzo cenię Pani profesjonalne podejście i zaangażowanie w mój proces coachingowy. Doceniam to, że pilnowała Pani aby nasze sesje odbywały się regularnie i motywowała mnie Pani do większej pracy."

Beata

"Z natury jestem nieufna, kilka spotkań zajmuje mi zazwyczaj otwarcie się na nową znajomość– jednak w przypadku Izy od razu poczułam „flow” w postaci otwartości, szczerości i indywidualnego podejścia, uśmiechu i pozytywnej energii i spokoju. Współpraca bez zbędnego nadęcia, z dostosowaniem mojej wiedzy o coachingu tak aby dobrze nam się pracowało. Nie wywierała na mnie presji jeśli chodzi o tempo pracy, jednocześnie stanowczo pomagała ustalać cele na daną sesję czy cały proces coachingowi – takie połączenie luzu z dyscypliną jest dla mnie najlepsze. Dzięki sesjom udało mi się wykrystalizować ścieżkę rozwoju kariery zawodowej – teraz przede mną ciężka praca do osiągania celu. Serdecznie polecam współpracę z Izabelą Wojtachnik."

Katarzyna

"Ponownie przemyślałam temat poszukiwania i zmiany pracy, dzięki czemu mogę lepiej przygotować się do rozmów rekrutacyjnych i innych działań związanych z planowaną zmianą. Wzmocniła się moja wiara w możliwość znalezienia satysfakcjonującej pracy."

Anna

"Jestem bardzo zadowolona z przebiegu sesji, do których byłam nastawiona sceptycznie z uwagi na ich formę (rozmowy telefoniczne) – jednak okazało się, że to nie problem – wręcz przeciwnie wygodnie mi się rozmawiało na nie zawsze proste i wygodne tematy. Rozwojowe były ćwiczenia, które otrzymywałam do wykonania między sesjami – zmuszało mnie to niejednokrotnie do skupienia się i działania."

Katarzyna

"Sposób rozmowy z nią uspokaja, nie naciska na odpowiedzi a jedynie na nie naprowadza.
Nauczyłam się, że moja praca jest swego rodzaju wolnością, a nie tylko obowiązkiem."

Dorota

"Sesja uświadomiła mi potrzebę głębszej analizy problemu z którym muszę się zmierzyć.
Izabelę Wojtachnik polecam za skuteczność działania, wrażliwość w podejściu do rozmówcy."

Agnieszka