“Warsztat dał mi pogląd na inne osoby, które nie różnią się zbytnio ode mnie. Iza wysłuchała nas, nie przerywała naszych wypowiedzi, nie narzucała swojego toku myślenia. Zajęcia miały charakter naturalny, bez spięcia.”

7

“Były to rzeczywiście konkretne, użyteczne zajęcia, dobrze zorganizowane i poprowadzone. Nie mam poczucia, że zmarnowałam czas.”

6

“Swobodna atmosfera, miłe podejście, więcej niż oczekiwałam.”

5

“Pozytywne było to, że prowadzący pełnił rolę moderatora, a nie wykładowcy, dzielił się doświadczeniami i wytworzył sprzyjające warunki dla uczestników do dzielenia się własnymi.”

4

“Warsztat był dla mnie bardzo użyteczny – uświadomienie sobie celu, skupienie się na sposobach rozwiązania ewentualnych problemów podczas realizacji celu.”

3

“Dawno nie byłam na takich warsztatach! Było bardzo interesująco. Mogłam wczuć się w rolę eksperta i lepiej poznać proces zmiany. Iza prowadzi ćwiczenia bardzo profesjonalnie. Polecam!”

1

“Bardzo podobała mi się forma prowadzenia warsztatów, swobodna atmosfera, panująca podczas zajęć.”

Opinia 9

“Warsztat był użyteczny, przydatny, efektywny, bo wpłynął na mnie pozytywnie, na mój rozwój. A to zaprocentuje w życiu zawodowym.”

Opinia 8

Warsztat był dla mnie bardzo użyteczny. Pytania pogłębiające mi b. pomogą.” “Prowadzący spełnił moje oczekiwania w stopniu maksymalnym. Wiedza teoretyczna + warsztaty, praca z sobą samym i z partnerem, co daje szerszy ogląd na swoją sytuację.”

Opinia 2