Stwórz profesjonalne CV i zdobądź wymarzoną pracę!

Twoje CV to pierwszy kontakt z przyszłym pracodawcą.

Na tej podstawie jest podejmowana decyzja czy właśnie Ciebie zaprosić na rozmowę rekrutacyjną.

Zadbaj o to, aby CV było stworzone profesjonalnie, z uwzględnieniem Twoich osiągnięć i atutów.

Zapisz się na konsultację mailową online – Audyt CV i profilu Linkedin ⇓

Jak znaleźć pracę

Co otrzymujesz

Wyniki audytu w przystępnej formie: wideo + raport pdf + poradniki i ćwiczenia

* Otrzymujesz nagranie wideo ok. 25 min. ze wskazaniem co udoskonalić w dokumentach i profilu na Linkedin,
* raport pdf z konkretnym opisem wskazówek dla ciebie.
BONUSY dla Ciebie👇
🎁 Poradnik "Jak użyć swoich atutów dokumentach aplikacyjnych",
🎁 Poradnik z ćwiczeniami "Jak stworzyć listę osiągnięć na podstawie historii zawodowej".
🎁 Przewodnik "Kompetencje najbardziej pożądane przez pracodawców na rynku"

Rekomendacje w dopasowaniu do konkretnej oferty pracy

* sprawdzam twoje cv, list motywacyjny i inne dokumenty pod kątem aplikowania na konkretną ofertę pracy, np. z ogłoszenia
* otrzymujesz spersonalizowane wskazówki tak, aby z jak najlepszym efektem aplikować na nowe stanowisko

Wskazówki co poprawić i jak prowadzić skuteczny profil na Linkedin

* otrzymujesz konkretne wskazówki co zmienić i jak udoskonalić twój profil, aby Linkedin działał dla ciebie z korzyścią,
* dostajesz rekomendacje jak działać na przyszłość, co jest korzystne pod kątem budowania marki eksperta na Linkedin.

30 dni wsparcia mailowego

po zakupie usługi - masz 30 dni wsparcia mailowego - możesz zadawać wszelkie pytania w tym czasie.

Sesje 1:1

* w pakiecie wyższym masz możliwość skorzystania z 2 sesji indywidualnych 1:1 online (każda po 60 minut)
* na sesjach skorzystasz jeśli chcesz:
• Przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych • Wyćwiczyć autprezentację zawodową • Popracować nad pewnością siebie w zmianach zawodowych i autoprezentacją w mediach społecznościowych • Skonsultować indywidualną strategię szukania pracy

Jak to działa?

Dla kogo jest konsultacja audytowa?

Szukasz pracy bezskutecznie

Chcesz zbudować markę osobistą na Linkedin

Chcesz zwiększyć skuteczność wysyłanych CV

Chcesz stworzyć profesjonalne dokumenty i aplikować do dowolnych, wybranych firm na rynku

Chcesz nauczyć się uwzględniać twoje atuty w ofercie

Kto przeprowadzi z Tobą konsultację?

buduj wewnętrzną siłę

Nazywam się Izabela Wojtachnik i specjalizuję się w pomaganiu osobom pracującym lub szukającym pracy w osiągnięciu spełnienia zawodowego. Moja ekspertyza i doświadczenie są skoncentrowane na dostarczaniu konsultacji CV oraz audytu ścieżki zawodowej, aby pomóc moim klientom realizować swoje pasje i marzenia.

Jestem trenerem zmiany, certyfikowanym coachem, menadżerem i trenerem biznesu. Przez ostatnie 23 lata zdobywałam doświadczenie w pracy z ludźmi w różnych obszarach biznesowych. Przeprowadziłam setki rozmów rekrutacyjnych i posiadam szeroką wiedzę oraz doświadczenie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki temu mogę pomóc moim klientom w kształtowaniu ich ścieżki zawodowej.

Moje usługi obejmują sesje indywidualne online, szkolenia i kursy online oraz prowadzenie warsztatów rozwojowych i programów mentoringowych. Podczas naszych spotkań wykorzystuję swoje doświadczenie, wiedzę i umiejętności, aby pomóc klientom w opracowaniu skutecznych CV oraz audytu ich ścieżki zawodowej. Moim celem jest zapewnienie klientom wsparcia i narzędzi, które pozwolą im znaleźć satysfakcję z pracy oraz odważyć się sięgać po swoje marzenia.

Jeśli szukasz profesjonalnej konsultacji CV lub audytu ścieżki zawodowej, zapraszam do skorzystania z moich usług. Razem opracujemy strategię, która pomoże Ci osiągnąć sukces zawodowy, robiąc to, co kochasz i czerpiąc radość z życia.

 

Zapraszam

A oto niektóre opinie o pracy ze mną

"Zdecydowanie polecam, bardzo rzetelne i profesjonalne podejście. Główny materiał to rzeczowa analiza omawianych dokumentów (żadnych wytartych sloganów ani “gotowców”, przekazane uwagi oraz wskazówki dotyczą konkretnego przypadku). Analiza została przeprowadzona indywidualnie i rzeczowo. W oparciu o wiedzę jaką otrzymałem, stworzyłem dobry i skuteczny dokument.
Iza to zdecydowanie profesjonalista z sporą pasją zawodową."
Development Menager
"Potrzebowałam pilnej weryfikacji CV. Pani Izabela bardzo szybko zareagowała na moją prośbę i udzieliła wielu przydatnych wskazówek. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Bez profesjonalnej pomocy Pani Izabeli pominęłabym sporo istotnych informacji. Zdecydowanie polecam!"
Junior Project Menager
"Polecam współpracę z Izabelą Wojtachnik, ponieważ potrafi profesjonalnie doradzić m. in. w obszarze związanym z prawidłowym stworzeniu CV oraz przygotowaniem do interview. Dysponuje wiedzą za równo praktyczną, jak i teoretyczną co ma ogromne znaczenie w procesie ubiegania się o pracę. Do tego jest osobą bardzo komunikatywną i zdecydowaną, co znacznie usprawnia proces współpracy."
National Key Account Menager
Miałam okazję współpracować z Izabelą krótko, ale skutecznie. Izabela pomogła mi w przygotowaniu się do zmiany zawodowej, która zakończyła się dla mnie z sukcesem. Izabela ma bardzo dużą wiedzę, a co najważniejsze umiejętność jej przekazania. To bardzo inspirująca osoba z pozytywną energią. Zachęcam również do uczestnictwa w webinarach prowadzonych przez Izabelę... dużo cennych wskazówek, nie tylko dotyczących naszego życia zawodowego...Izabela sprawi, że uwierzysz, że przejściowe trudności to trampolina do lepszej zmiany 🙂
Kierownik Działu Obsługi Klienta
Zwróciłem się do Pani Izabeli o pomoc. Trzeba było ocenić całościowo to co miałem zrobione przez siebie. Czyli CV i profil na Linkedin. Wszystko to sam robiłem w oparciu o swoją wiedzę. Nigdy nie skorzystałem z takiej oceny aż nadszedł czas. Pani Izabela zrobiła kompleksową ocenę tych moich dokumentów i wskazała co jeszcze trzeba poprawić. Zrobiła pełną ocenę profilu i to co jeszcze muszę dopisać. Wszystko to profesjonalnie. W ogóle cała działalność w postaci webinariów na różne tematy także mi pomogły dojść co we mnie jest takiego co należy poprawić. Rekomenduje z czystym sumieniem współpracę z Panią Izabelą.
Bardzo ciepłą osobą mającą duże doświadczenie. Do kazdej osoby podchodzi indywidualnie i profesjonalnie.
Technik Informatyk
"Poszukiwanie pracy to proces, który sam w sobie jest przypomina pracę na pełen etat plus nadgodziny. W tak wyjątkowo niekorzystnym czasie, jak pandemia, przeglądanie ogłoszeń, uaktualnianie CV i pisanie listów motywacyjnych, a przede wszystkim nawiązywanie kontaktów biznesowych przypomina walkę z niewidzialnym wrogiem. Dlatego tak ważne jest odpowiednie wsparcie.
Dzięki Izabeli zrozumiałam, że refleksja na temat poszukiwania czy zmiany pracy to już spory krok w odpowiednim kierunku. W moim przypadku wiązało się to również z odnalezieniem się na polskim rynku pracy, gdyż właśnie wróciłam do kraju po wielu latach pobytu za granicą. Kolejne sesje coachingowe z Izabelą pozwoliły mi inaczej spojrzeć na kwestię przygotowania się do rozmów rekrutacyjnych, ustalić optymalną strukturę autoprezentacji i wydobyć naturalność i swobodę wypowiedzi (w dwóch językach)."
Freelance Translator

Korzystaj - stwórz profesjonalny zestaw dokumentów aplikacyjnych i zdobądź wymarzoną pracę!

Twoja inwestycja - wybierz najlepszy dla siebie pakiet

AUDYT + RAPORT 

👉 Indywidualny raport z audytu CV i profilu Linkedin (wskazówki dot. CV, innych dokumentów aplikacyjnych, profilu Linkedin) (wartość – 200 zł)

👉 Nagranie wideo z rekomendacjami (wartość – 200 zł)

👉 Wsparcie mailowe 30 dni od zakupu audytu (wartość – 600 zł)

👉 BONUSY dla Ciebie👇

🎁 Poradnik “Jak użyć swoich atutów dokumentach aplikacyjnych”,

🎁 Poradnik z ćwiczeniami “Jak stworzyć listę osiągnięć na podstawie historii zawodowej”.

🎁 Przewodnik “Kompetencje  najbardziej pożądane na rynku przez pracodawców” [lista i opis kompetencji + stanowiska i zawody, w których możesz je wykorzystać)

Łączna wartość konsultacji:
1 000 zł

+ bonusy

Zacznij już DZIŚ za

299 zł

215 zł

AUDYT + RAPORT + SESJE 

👉 Indywidualny raport z audytu CV i profilu Linkedin (wskazówki dot. CV, innych dokumentów aplikacyjnych, profilu Linkedin) (wartość – 200 zł)

👉 Nagranie wideo z rekomendacjami (wartość – 200 zł)

👉 Wsparcie mailowe 30 dni od zakupu audytu (wartość – 600 zł)

👉 2 SESJE 1:1 online (coachingowe lub mentoringowe) (wartość 500 zł)

 

👉 BONUSY dla Ciebie👇

🎁 Poradnik “Jak użyć swoich atutów dokumentach aplikacyjnych”,

🎁 Poradnik z ćwiczeniami “Jak stworzyć listę osiągnięć na podstawie historii zawodowej”.

🎁 Przewodnik “Kompetencje  najbardziej pożądane na rynku przez pracodawców” [lista i opis kompetencji + stanowiska i zawody, w których możesz je wykorzystać)

Łączna wartość pakietu:
1 500 zł

+ bonusy

Zacznij już DZIŚ

 

695 zł

499 zł

Jak znaleźć pracę
Kompetencje pożądane przez pracodawców na rynku pracy
jak napisać dobre cv
Wygraj rekrutację
Jak zadbać o siebie w pracy