Stwórz profesjonalne CV i zdobądź wymarzoną pracę!

 

Twoje CV to pierwszy kontakt z przyszłym pracodawcą.

Na tej podstawie jest podejmowana decyzja czy właśnie Ciebie zaprosić na rozmowę rekrutacyjną.

Zadbaj o to, aby CV było stworzone profesjonalnie, z uwzględnieniem Twoich osiągnięć i atutów.

Zapisz się na konsultację - audyt CV ⇓

 

profesjonalne cv

OTO, co otrzymujesz

Wskazówki co poprawić w Twoim CV

Dokument pdf + video - otrzymasz konkretne wytyczne jak poprawić CV,

aby działało na Twoją korzyść.

Twój profil na LinkedIn

Dostaniesz podpowiedzi jak wypełnić

swój profil na LinkedIn,

abyś był atrakcyjnym kandydatem

w procesie zmiany pracy.

Przykłady opisów zadań

i osiągnięć zawodowych

Otrzymasz listę przykładowych zwrotów,

używanych do opisów zadań i osiągnięć

w dokumentach aplikacyjnych.

Lista sposobów na identyfikację

Twoich osiągnięć

Dostaniesz ćwiczenia, dzięki którym

utworzysz listę swoich osiągnięć

na podstawie swojej historii zawodowej.

Podpowiedź jak napisać dobry list motywacyjny

Uzyskasz informacje

co konkretnie powinno się znaleźć

w liście motywacyjnym,

aby zdobyć zainteresowanie rekrutera i pracodawcy.

Dodatkowe wsparcie mailowe po audycie

Po audycie otrzymujesz możliwość

nieograniczonego wsparcia mailowego

przez 30 dni.

Jak to działa?

1 krok 

Kupujesz konsultację [po zapisie wysyłam Ci informacje do dokonania przelewu lub zostajesz skierowany na stronę szybkich płatności].

2 krok 

Po zakupie konsultacji wysyłasz, na wskazany adres mailowy, swoje dokumenty aplikacyjne (CV i LM) oraz link do profilu LinkedIn.

3 krok 

Po analizie przeze mnie dokumentów, otrzymujesz ode mnie na email: wszelkie wskazówki jak poprawić swoje dokumenty aplikacyjne oraz profil na LinkedIn, aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną (nagranie wideo, raport pdf plus poradniki).

Wraz ze wskazówkami wyślę Ci również listę sposobów, dzięki którym zidentyfikujesz swoje osiągnięcia tak, byś miał co zaprezentować. Dodatkowo otrzymasz również przykładowe wyrażenia i zwroty używane do opisów zadań i osiągnięć zawodowych.

4 krok 

Działasz. Masz dostępne wsparcie mailowe przez 30 dni - gdybyś miał jakiekolwiek pytania.

 

Korzystaj - stwórz profesjonalny zestaw dokumentów aplikacyjnych i zdobądź wymarzoną pracę!

Prowadząca konsultację

Nazywam się Izabela Wojtachnik.

Pomagam osobom pracującym lub szukającym pracy osiągnąć spełnienie zawodowe, żeby mogli robić to co kochają oraz poczuć zadowolenie z życia i odważyć się sięgać po marzenia.
Jestem trenerem zmiany, certyfikowanym coachem, menadżerem i trenerem biznesu.

Pracuję z klientami na sesjach indywidualnych online, szkoleniach i kursach online oraz prowadzę warsztaty rozwojowe i programy mentoringowe. W swojej pracy wykorzystuję 23 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi w biznesie. Przeprowadziłam setki rozmów rekrutacyjnych, mam doświadczenie i wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Pomagam ludziom kształtować ich drogę zawodową.

 

Zapraszam.

A oto niektóre opinie Klientów o pracy ze mną

"Zdecydowanie polecam, bardzo rzetelne i profesjonalne podejście. Główny materiał to rzeczowa analiza omawianych dokumentów (żadnych wytartych sloganów ani “gotowców”, przekazane uwagi oraz wskazówki dotyczą konkretnego przypadku). Analiza została przeprowadzona indywidualnie i rzeczowo. W oparciu o wiedzę jaką otrzymałem, stworzyłem dobry i skuteczny dokument. Iza to zdecydowanie profesjonalista z sporą pasją zawodową."
Marcin


"Potrzebowałam pilnej weryfikacji CV. Pani Izabela bardzo szybko zareagowała na moją prośbę i udzieliła wielu przydatnych wskazówek. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Bez profesjonalnej pomocy Pani Izabeli pominęłabym sporo istotnych informacji. Zdecydowanie polecam!"

Milena

 

"Ponownie przemyślałam temat poszukiwania i zmiany pracy, dzięki czemu mogę lepiej przygotować się do rozmów rekrutacyjnych i innych działań związanych z planowaną zmianą. Wzmocniła się moja wiara w możliwość znalezienia satysfakcjonującej pracy."

Anna

"Poszukiwanie pracy to proces, który sam w sobie jest przypomina pracę na pełen etat plus nadgodziny. W tak wyjątkowo niekorzystnym czasie, jak pandemia, przeglądanie ogłoszeń, uaktualnianie CV i pisanie listów motywacyjnych, a przede wszystkim nawiązywanie kontaktów biznesowych przypomina walkę z niewidzialnym wrogiem. Dlatego tak ważne jest odpowiednie wsparcie. Dzięki Izabeli zrozumiałam, że refleksja na temat poszukiwania czy zmiany pracy to już spory krok w odpowiednim kierunku. W moim przypadku wiązało się to również z odnalezieniem się na polskim rynku pracy, gdyż właśnie wróciłam do kraju po wielu latach pobytu za granicą. Kolejne sesje coachingowe z Izabelą pozwoliły mi inaczej spojrzeć na kwestię przygotowania się do rozmów rekrutacyjnych, ustalić optymalną strukturę autoprezentacji i wydobyć naturalność i swobodę wypowiedzi (w dwóch językach)."

Małgorzata

"Warsztat był dla mnie bardzo użyteczny - uświadomienie sobie celu, skupienie się na sposobach rozwiązania ewentualnych problemów podczas realizacji celu."

Agata

"Z natury jestem nieufna, kilka spotkań zajmuje mi zazwyczaj otwarcie się na nową znajomość- jednak w przypadku Izy od razu poczułam "flow" w postaci otwartości, szczerości i indywidualnego podejścia, uśmiechu i pozytywnej energii i spokoju. Współpraca bez zbędnego nadęcia, z dostosowaniem mojej wiedzy o coachingu tak aby dobrze nam się pracowało. Nie wywierała na mnie presji jeśli chodzi o tempo pracy, jednocześnie stanowczo pomagała ustalać cele na daną sesję czy cały proces coachingowi - takie połączenie luzu z dyscypliną jest dla mnie najlepsze. Dzięki sesjom udało mi się wykrystalizować ścieżkę rozwoju kariery zawodowej - teraz przede mną ciężka praca do osiągania celu. Serdecznie polecam współpracę z Izabelą Wojtachnik."

Katarzyna

Twoja inwestycja

                         

⇒ Otrzymasz konkretne wytyczne jak poprawić CV, aby działało na Twoją korzyść [dokument pdf + video dla Ciebie] - wartość 187 zł

⇒ Dostaniesz podpowiedzi jak wypełnić swój profil na LinkedIn, abyś był atrakcyjnym kandydatem w procesie zmiany pracy - wartość 100 zł

⇒ Otrzymasz listę przykładowych zwrotów, używanych do opisów zadań i osiągnięć w dokumentach aplikacyjnych - wartość 50 zł

⇒ Dostaniesz ćwiczenia, dzięki którym utworzysz listę swoich osiągnięć na podstawie swojej historii zawodowej - wartość 70 zł

⇒ Uzyskasz informacje co konkretnie powinno się znaleźć w liście motywacyjnym, aby zdobyć zainteresowanie rekrutera i pracodawcy - wartość 100 zł

⇒ Po audycie otrzymujesz możliwość nieograniczonego wsparcia mailowego przez 30 dni - 250 zł

Wartość razem 757 zł

Teraz oferta specjalna: 757 zł

 

tylko 195 zł