[vc_row type=”vc_default” css=”.vc_custom_1474212123263{padding-bottom: 40px !important;}”][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”19322″ img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1467303303610{padding-bottom: 20px !important;}”][vc_accordion active_tab=”1″ title_size=”h5″ style=”2″][vc_accordion_tab title=”Moja misja”][vc_column_text css=”.vc_custom_1616430022603{padding-bottom: 10px !important;}”]

Moją misją jest pomaganie innym w zmianach życiowych

Nazywam się Izabela Wojtachnik

Wiem, że do realizacji marzeń potrzebne są z jednej strony pieniądze, a z drugiej odwaga. Pokażę jak połączyć jedno i drugie. Odnajdę źródło Twoich sukcesów
i motywację do ich osiągnięcia.

Tutaj opisałam moją drogę <Kliknij>

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”Specjalizacja”][vc_column_text css=”.vc_custom_1616663945596{padding-bottom: 10px !important;}”]Specjalizuję się w coachingu odwagi i spełnienia zawodowego. Pomagam ludziom pracującym i szukającym pracy osiągnąć spełnienie zawodowe tak, aby robili to, co kochają w życiu i nie bali się sięgać po marzenia.

Wielokrotnie widziałam ludzi, którzy albo nie mieli pomysłu na siebie, albo mieli, lecz brakowało im odwagi, by go zrealizować. Dlatego postanowiłam opracować trzy programy sesji indywidualnych i konsultacji, które pozwolą Ci to zmienić:

1. Twoja wymarzona kariera 
2. Każdy może awansować 
3. Do realizacji marzeń potrzebna jest odwaga 

 

Jestem Autorką kursów online, programów mentoringowych oraz Akademii Satysfakcji Zawodowej i Pewności Siebie.

OFERTĘ SZKOLEŃ DLA FIRM ZNAJDZIESZ TUTAJ[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”Doświadczenie”][vc_column_text]Jestem trenerem zmiany, certyfikowanym coachem ICF (akredytacja Międzynarodowej Federacji Coachów na poziomie ACC), menadżerem i mentorem.

Jestem praktykiem biznesu z 23 letnim doświadczeniem na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w międzynarodowych korporacjach. Od wielu lat wspieram ludzi w ich rozwoju osobistym i zawodowym.

Podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami coacha, trenera, menadżera, podróżnika i mamy 3 dzieci.

Pomogę Ci odkryć Twoje mocne strony, a tam gdzie będą potrzebne nowe umiejętności pomogę je zdobyć. Zmotywuję do realizacji Twoich marzeń.

Jak to zrobię? Sprawdź.

Zapraszam na bezpłatną konsultację telefoniczną lub online, na której opowiesz mi w czym masz wyzwanie i ustalimy jak Ci mogę pomóc.

 

Zapraszam Cię do przeczytania wpisów, opisujących historię osób, którym pomogłam:

CZY WARTO KORZYSTAĆ Z SESJI COACHINGOWEJ, ABY USTALIĆ SWÓJ CEL ZAWODOWY?

STUDIUM PRZYPADKU – JAK MOŻNA ODWRÓCIĆ LOS I WEJŚĆ NA DROGĘ SUKCESÓW

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”Wykształcenie”][vc_column_text]Ukończyłam:

Wydział Zarządzania, Dyplomowe Studia Menedżerskie, Uniwersytet Warszawski

Wydział Zarządzania, Magisterskie Studia Menedżerskie, Uniwersytet Warszawski

Podyplomowe Studia Master of Business Administration, MBA – University of Illinois at Urbana-Champaign i Politechnika Lubelska

Studium Zawodowe Coacha Biznesu NOVO

Studium Zawodowe Trenera Zmiany NOVO

Certyfikacja ICF (International Coach Federation) na poziomie ACC[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][/vc_accordion][vc_btn title=”Zapisuję się na bezpłatną konsultację” color=”danger” align=”center” css_animation=”bounceInLeft” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.izabelawojtachnik.pl%2Fprodukt%2F30%2F||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” bg_override=”ex-full” type=”vc_default” bg_color=”#f4f4f4″ css=”.vc_custom_1474209435093{margin-bottom: -35px !important;padding-top: 80px !important;}” bg_color_value=”#f4f4f4″][vc_column][ultimate_heading main_heading=”Umiejętności” alignment=”left” main_heading_margin=”margin-bottom:50px;” main_heading_font_size=”desktop:24px;” main_heading_line_height=”desktop:30px;” main_heading_style=”font-weight:bold;”][/ultimate_heading][/vc_column][vc_column width=”1/2″][bsf-info-box icon=”icomoon-brankic-32×32-number” icon_size=”24″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”advanced” icon_color_bg=”#4dc26b” icon_border_style=”solid” icon_color_border=”#4dc26b” icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”3″ icon_border_spacing=”50″ title=”Aktywne słuchanie” pos=”left”]Umiejętność aktywnego słuchania niezwykle ważnym elementem w utrzymywaniu poprawnych relacji z innymi ludźmi. Moją umiejętność aktywnego słuchania opieram na:

  • wewnętrznej akceptacji i tolerancji dla uczuć i myśli mojego rozmówcy w celu wytworzenia wzajemnego poczucia zaufania,
  • zachęcanie do rozmowy i większej otwartości,
  • umożliwienie klientowi swobodnej wypowiedzi, powstrzymując się od zbędnych komentarzy i oceny,
  • kontrolowanie i odpowiednie kierowanie swoimi zachowaniami niewerbalnymi, a także obserwowanie reakcji mojego rozmówcy.
[/bsf-info-box][bsf-info-box icon=”icomoon-brankic-32×32-number2″ icon_size=”24″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”advanced” icon_color_bg=”#4dc26b” icon_border_style=”solid” icon_color_border=”#4dc26b” icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”3″ icon_border_spacing=”50″ title=”Empatia” pos=”left”]To dzięki niej odczuwam stany psychiczne innych osób i przyjmuję ich sposób myślenia.
Potrafię spojrzeć na świat z ich perspektywy. Zrozumienie drugiego człowieka to baza do tego, żebym mogła mu pomóc.[/bsf-info-box][bsf-info-box icon=”icomoon-brankic-32×32-number3″ icon_size=”24″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”advanced” icon_color_bg=”#4dc26b” icon_border_style=”solid” icon_color_border=”#4dc26b” icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”3″ icon_border_spacing=”50″ title=”Umiejętności komunikacyjne” pos=”left”]Jeśli dwie strony rozmowy nie czują, że nawiązały kontakt to trudno pójść dalej w procesie coachingowym. Bez tych umiejętności nie byłabym w stanie pracować z ludźmi, mimo posiadania odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia. To dzięki nim należycie dbam o moich klientów.[/bsf-info-box][/vc_column][vc_column width=”1/2″][bsf-info-box icon=”icomoon-brankic-32×32-number4″ icon_size=”24″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”advanced” icon_color_bg=”#4dc26b” icon_border_style=”solid” icon_color_border=”#4dc26b” icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”3″ icon_border_spacing=”50″ title=”Odwaga” pos=”left”]Jestem coachem odwagi. To moja wizytówka. Odwagę rozumiem przede wszystkim jako wzięcie odpowiedzialności za:

  • zaufanie do siebie zdobyte na wcześniejszych doświadczeniach,
  • ryzyko, którego nigdy w 100% nie określę,
  • rezygnację z alternatywnego wyboru w obliczu podejmowania decyzji,
  • decyzje i ich konsekwencje,
  • 100% zaangażowanie w to co robię.

W procesie coachingowym wspieram się tą kompetencją, jak również wykształcam ją w moich klientach.[/bsf-info-box][bsf-info-box icon=”icomoon-brankic-32×32-number5″ icon_size=”24″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”advanced” icon_color_bg=”#4dc26b” icon_border_style=”solid” icon_color_border=”#4dc26b” icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”3″ icon_border_spacing=”50″ title=”Motywowanie” pos=”left”]Motywowanie to jedna z podstawowych kompetencji coacha. Motywowanie w moim wykonaniu to zarażanie inspiracją do działania. To sztuka poruszania serc i umysłów ludzi, z którymi pracuję.[/bsf-info-box][/vc_column][/vc_row]