Poznaj 9 sprawdzonych sposobów na odkrycie swoich mocnych stron

i pobierz bezpłatny poradnik

 

mocne strony, atuty

💎 odkryj swoje atuty,
💎 stwórz wreszcie listę swoich silnych stron,
💎 popraw swoje dokumenty aplikacyjne i zdobądź lepszą pracę,
💎 nabierz pewności siebie i osiągaj lepsze wyniki w pracy.

Pobierz bezpłatny poradnik

Nie odczuwasz satysfakcji zawodowej? Nie wiesz na czym stoisz? Zajrzyj w siebie, ten poradnik Ci pomoże.

Dlaczego warto

Czy masz pod ręką listę swoich najmocniejszych stron?

„9 sposobów na odkrycie swoich mocnych stron” to poradnik, a raczej narzędziownik, który przedstawia zbiór sprawdzonych metod, dzięki którym stworzysz dla siebie listę mocnych stron – musisz mieć świadomość swoich największych atutów.

Zachęcam Cię do stworzenia takiej listy, żeby się wspomagać w realizacji tego co chcesz osiągnąć. Taka lista Twoich największych atutów pomaga w chwilach zwątpienia – kiedy dopadnie Cię brak wiary w siebie, swoje możliwości, zerknij na listę i zobacz jaki jesteś naj.

Świadomość swoich najmocniejszych stron pomaga  w codziennych sprawach:

  • na spotkaniu w pracy bałeś się zabrać głos,
  • koleżanka powiedziała, że Twój projekt jest do bani,
  • zostałeś w nadgodzinach, a nikt nawet nie podziękował,
  • nie masz odwagi poprosić o podwyżkę.

 

Nie jest to jednak proste, żeby taką listę atutów utworzyć. Teraz przyjdzie Ci to z łatwością.

Nie zwlekaj – wpisz swoje imię i e-mail, a poradnik od razu powędruje do Ciebie.

Coach ICF, trener, manager

O autorce

Nazywam się Izabela Wojtachnik.

Pomagam osobom pracującym lub szukającym pracy osiągnąć spełnienie zawodowe, żeby mogli robić to co kochają oraz poczuć zadowolenie z życia i odważyć się sięgać po marzenia.
Jestem trenerem zmiany oraz coachem.

Pracuję z klientami na sesjach indywidualnych online oraz prowadzę warsztaty rozwojowe. Pracuję również jako menedżer w dziale obsługi klienta w firmie finansowej.

Piszę bloga oraz daję wiele wartości również na mojej stronie na facebooku: Izabela Wojtachnik – coaching odwagi i spełnienia zawodowego.
Ja również przeszłam w swoim życiu poważny proces zmiany, w wyniku którego odkryłam moją pasję – coaching, stałam się coachem oraz trenerem zmiany. Towarzyszę w zmianie. Prywatnie jestem żoną i matką trójki dzieci.

Więcej o mnie znajdziesz na stronie www.izabelawojtachnik.pl

A oto niektóre opinie Klientów o pracy z Izabelą:

”Sesje coachingowe pomogły mi zdać sobie sprawę, że pewne rozwiązania już kiedyś znalazłam, ale o nich zapomniałam. Rozwinęłam umiejętność sfokusowania się na jednej rzeczy i znalezienie dla niej rozwiązania. W codziennym życiu wdrożyłam nowe działanie – szukanie jak najszybciej rozwiązania  i wdrażanie go w życie w ciągu max 7 dni.”

 Monika

Warsztat był dla mnie bardzo użyteczny. Pytania pogłębiające mi b. pomogą.” “Prowadzący spełnił moje oczekiwania w stopniu maksymalnym. Wiedza teoretyczna + warsztaty, praca z sobą samym i z partnerem, co daje szerszy ogląd na swoją sytuację.”

“Warsztat był dla mnie bardzo użyteczny – uświadomienie sobie celu, skupienie się na sposobach rozwiązania ewentualnych problemów podczas realizacji celu.”

  

“Z natury jestem nieufna, kilka spotkań zajmuje mi zazwyczaj otwarcie się na nową znajomość- jednak w przypadku Izy od razu poczułam “flow” w postaci otwartości, szczerości i indywidualnego podejścia, uśmiechu i pozytywnej energii i spokoju. Współpraca bez zbędnego nadęcia, z dostosowaniem mojej wiedzy o coachingu tak aby dobrze nam się pracowało. Nie wywierała na mnie presji jeśli chodzi o tempo pracy, jednocześnie stanowczo pomagała ustalać cele na daną sesję czy cały proces coachingowi – takie połączenie luzu z dyscypliną jest dla mnie najlepsze. Dzięki sesjom udało mi się wykrystalizować ścieżkę rozwoju kariery zawodowej – teraz przede mną ciężka praca do osiągania celu. Serdecznie polecam współpracę z Izabelą Wojtachnik.”

Katarzyna

“Ponownie przemyślałam temat poszukiwania i zmiany pracy, dzięki czemu mogę lepiej przygotować się do rozmów rekrutacyjnych i innych działań związanych z planowaną zmianą. Wzmocniła się moja wiara w możliwość znalezienia satysfakcjonującej pracy.”

Anna

Zapraszam do kontaktu:

  • jeżeli poszukujesz swojej drogi zawodowej,
  • nie jesteś pewny jaka praca jest dla Ciebie odpowiednia,
  • od min. 3 miesięcy nie możesz znaleźć nowej pracy,
  • od dwóch lat nie dostałeś awansu,
  • chciałbyś poczuć satysfakcję zawodową,
  • chcesz wzmocnić pewność siebie, aby osiągnąć lepsze wyniki w pracy.

email: coach@izabelawojtachnik.pl

tel. kom.: 503700005

www.izabelawojtachnik.pl

Nie zwlekaj! Pobierz już teraz bezpłatny poradnik ⇓